Ja cukier tylko do herbaty (raz wypiłem sobie jakąś ziołową tak dla fajnu dnia i zmiany rutyny gdzie byka dobra bez tego cukru) i jako kompot oraz owoce i tyle cukru. Ja tam bez cukru prawie się obędę. Ale w herbie nie ma mowy. Minutka bez cukru jest nie wypijalna. A Lipit z cukrem nadal nie do wypicia. Dlatego nie pije Liptona tyko Minutka.😅
2026-06-07 21:45:43
1
barbarakalisz07 :
nie wcale właśnie zjadłam lody 😂😂😂😂
2026-05-18 14:04:14
1
Paula :
Trzecia
2026-05-18 13:03:08
1
M.K💕📚✨ :
pozdrowisz?🥰
2026-05-18 13:11:55
0
luksiu 240 :
😂ech ten cukier 😂
2026-05-18 13:04:29
0
𝓙𝓾𝓵𝓲𝓪 𝓜𝓪𝓵𝓪𝓴 :
druga
2026-05-18 13:06:23
0
xxx :
5!!
2026-05-18 13:04:08
2
Nadisss :
pierwsza
2026-05-18 13:02:08
1
FOXY :
11! 😝
2026-05-18 13:11:41
0
borówka🫐😋 :
6❤️
2026-05-18 13:04:37
0
Nikolciq🪽🐜 :
Pozdrowisz ???
2026-05-18 13:19:49
0
Laura💜🌸 :
Pozdrowisz
2026-05-18 14:13:40
0
Igor_fedorczak :
Bylas w spalonej ostatnio?
2026-05-18 13:09:52
0
Doris :
❤️❤️❤️
2026-05-19 14:16:19
0
tosiasynak :
@makowkamusic
2026-05-20 12:51:30
0
Kaja_88 :
😂😂😂
2026-06-07 07:38:51
0
To see more videos from user @aniadubinska, please go to the Tikwm
homepage.