eu țin minte toată viata ...LA DINAMO _STEAUA AM VENIT CU DAN SI GICA CU METROUL PANA IN APĂRĂTORII. PANA LA 3 DIMINEATA AM BAUT LA VICTOR LANGA. METROU...
2026-05-19 20:13:00
1
Iulian Ioniță :
🥰🥰🥰
2026-05-19 14:51:31
0
To see more videos from user @storylaborator, please go to the Tikwm
homepage.