Завдяки вам мої відео почали дивитися дуже багато людей, і разом із цим, звісно, стало більше й помітних хейтерських коментарів. Це нормально. Неможливо подобатися абсолютно всім.
Через те, що “слабкі люди” зазвичай найголосніші й найбільш помітні, дехто почав хвилюватися за мене, але не переживайте.
Щодня я отримую багато теплих повідомлень підтримки, і я щиро вдячний за це.
Я й надалі буду знімати багато відео.
2026-05-19 10:10:05
112
anastasia :
Якщо тобі все повне сміття - збирай манатки і вали нахєр з нашої країни
2026-05-19 22:01:38
7
user1107715017771 :
дякую за Ваші відео
2026-06-22 13:43:42
1
Роман Мазур :
トロエシチナ市場のフォーボーを食べてみてください。とても美味しいですよ。
2026-05-21 11:27:08
1
Elly :
Ми ходили в Хмельницькому Чіфан, і так бульйону рамену не хватає солонності , том ям пробували перший раз, не знаємо який він має бути на смак , але заклалад на 8/10
2026-05-19 18:50:58
2
qwerty_1039 :
2026-05-19 19:08:43
2
Historia Reiss :
Хочу їсти..
2026-05-19 14:54:02
2
yurabrowlstarsghul :
дякую
2026-05-20 23:26:43
2
sean :
спробуйте будь ласка доставку в Києві "KETA суші" і заклад на контрактовій площі "chin-chin" 🙂↕️❤️
2026-05-19 12:23:49
4
1 :
Чи пробували ви їжу в ресторані Fujiwara YOSHI?)
2026-05-19 12:25:28
2
🔺Dev1l_Boy🔻 :
чекаю рогатин день 3
2026-05-19 10:19:10
3
iliya :
жду когда приедешь в Шостку
2026-05-19 20:03:17
2
FencerM :
Заїдеш у Козятин?)
2026-05-19 17:22:59
3
Andrewep :
на вигляд як салат "шуба"
2026-05-19 11:53:44
2
_me-1234_ :
🐖🐖
2026-05-19 18:19:10
2
1 :
👍
2026-05-19 12:17:09
2
To see more videos from user @yuyainukraine, please go to the Tikwm
homepage.