@.itismirai: ми у матриці, полюбе #мірай #itismirai #gamelogic#логічно#ігромеми

itisMIRAI
itisMIRAI
Open In TikTok:
Region: UA
Wednesday 20 May 2026 06:35:18 GMT
11803
868
45
430

Music

Download

Comments

seri.gus.cambodga
serigus7 :
головне щоб бот не здогнав на перших десяти, бо тоді так надає копняків що ти ще довго будеш привязаним до даної локації🤣
2026-05-20 12:50:03
56
bobrik_curva_ja_perdole
Bobrik_curva_ja_perdole :
Навчи так шкіритися, то імба😂
2026-05-21 16:27:57
8
azrimus0
Azrimus :
треба перевірити
2026-05-20 07:00:47
4
user1182348178572
Дмитро Терещенко :
Коли даєш копняка, голвне в текстури не прлвалитися. 💯
2026-05-27 08:49:45
6
tutu44777
botanin :
Я більшої мудрості ще ніколи не чув
2026-06-13 22:10:00
1
vovalvivskiy
Володимир :
це геніально😳
2026-06-12 20:54:18
1
iaricnevet
Ярослав Зєвако :
😂😂😂🔥👏геніально
2026-05-22 09:25:06
3
laragavriluk
Лариса провсепровсіхпромене :
А якщо дожене?😂😂
2026-05-24 18:29:39
0
ernallid_dual
Ernallid_Dual :
Перевіряти я звісно не буду бо: 1) та хз чи пробіжу ті 50-70 метрів. 2) а якщо нє? а якщо цей спринт буде значно довший?
2026-05-22 10:11:34
2
_stas_332
stas :
а телепорту немають боти ?
2026-05-21 04:19:41
0
fggvbmnjust
життя ї.. а ми крепчаємо :
я так пробіг 8 кілометрів дякую
2026-05-24 08:50:01
2
bogdanb9976
Saics :
головне перевірити щоб не було метальних предметів в зоні його досяжності
2026-05-22 07:28:50
1
usery429datf81
KVT :
"І ти, БруОТ?" 😉🤣
2026-05-20 22:31:21
0
mishel_visual
Mishel :
🤣🤣 супер! 🤪
2026-06-12 13:21:23
0
tereschenko_oleksandr
Саня Терещенко :
полюбому
2026-05-25 18:33:25
0
vo_her
Володя :
Бляяяяя….. точно😂😂😂
2026-05-31 14:52:22
0
bohdan_8_
PhoenixF :
Ялинкові палички, дак це ж онлайн гра🤔😳
2026-05-21 01:37:44
0
andrewbest405
Andrew_Best :
100%
2026-05-21 17:23:30
2
bohdan_8_
PhoenixF :
Може бути, може бути🤔 Але пробувати, чи ні вирішувати лише нам, а результатом може бути той самий копняк в подвійній силі 😁
2026-05-21 01:34:59
0
user8811477049418
jafhc :
хм👍
2026-05-24 08:14:42
0
mr.mors_ua
Mr.Mors :
ніфіга, треба уважно дивитися на того рандомного перехожого бо може гнатися більше 50-70 метрів ще викличе таких самих ботів на білому примусі або дустері...😐
2026-05-22 17:00:38
1
god7940
God :
Я так і знав!!!! Я бот!! Почав бігти і через пару метрів почав задихатись і зупинився!! Матриця бляха!!!
2026-05-21 22:42:42
1
user5908790530543
Вова :
це не завжди працює деякі боти запрограмовані на "переляк" і тоді вони будуть втікати
2026-05-20 07:24:18
1
user552261665031
kastet :
ну, спробуй😏
2026-06-12 19:43:30
0
foc878
armor801 :
а если это герой окажется. так можно лишится всего Лута. и уйти на респ.🙄
2026-05-23 19:12:46
0
To see more videos from user @.itismirai, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About