@samuelnegoiescu: Dupa cum vedeti, conditiile de trai sunt... de nedescris. Coliba din scanduri. Pamant pe jos. Gauri in pereti astupate cu carpe. Sobolani care intra noaptea in pat. Un tata care pleaca zilnic pe jos pana la Brasov sa stranga sticle, se intoarce acasa la ora 1 noaptea. Cu banii adusi, familia mananca. Asta e realitatea lor in 2026, in Romania. Doneaza sau trimite un pachet — contacteaza-ne pe site sau in privat. https://www.samuelnegoiescu.ro/cause/maria-borzos/ #impreunareusim #doneaza #copiisaraci🥺🥺🥺🥺🥺 #ajutorcopii
Doamne iartă mă ca nu mai știu să mă bucur de nimic😔
2026-05-20 13:07:34
21109
ria :
mi as dorii sa am atâția bani încât sa pot ajuta toți oamenii care au nevoie
2026-05-20 14:54:28
9164
Moreno☝️🤲 :
i feel bad man
2026-06-26 18:59:12
1
✩𝒜𝓃𝒹𝒶17✩ :
Aici se poate dona,nu la Alina Pop!😭
2026-05-22 04:25:28
3188
P.A.S.🦁 :
Parinti sunt devina
2026-05-21 10:51:00
721
Elvin :
Sunt din Argeș…am depozit mobilă second intr o stare foarte ok…as dori sa donez eu un pat cu saltea și ceva mobilă…cu cine as putea lua legătura?
2026-05-22 18:14:32
767
tanticacana :
Iartă-mă doamne Dumnezeul meu pentru cind nu iti multumesc pentru tot ce am! Doamne, Doamne!
2026-05-20 12:28:45
1693
danythebarber0 :
Cred ca am greșit când am cerut mai mult de la viață 😭când aveam totul 🙏😭😭
2026-05-20 16:34:01
2280
Fanel Aioanei :
eu vreau sa ii ajut cu o mica casa
2026-05-28 20:51:37
93
shini1234 :
Gleichzeitig gibt es auf der Welt unzählige Multimillionäre und Multimilliardäre. Manchmal frage ich mich: Was wäre, wenn jeder von ihnen nur 3 % seines Vermögens teilen würde? Wie vielen Kindern könnte geholfen werden? Wie viel Leid könnte verhindert werden?
Kein Kind sollte hungrig ins Bett gehen. Kein Kind sollte in Armut aufwachsen, während anderswo unvorstellbarer Reichtum existiert.
2026-06-02 15:27:15
24
MihaiDbr :
Cred ca mie mi s a luat de prea mult bine ..
2026-05-20 22:17:03
785
Guille😊 :
Do you like my reposts?
2026-06-25 18:16:12
1
Anastasia Balmin :
Дай Бог чтоб у этих деток было светлое будущее 🙏
2026-06-04 12:10:47
9
Marilena :
Au nevoie de casă în primul rând 🥺
2026-05-20 11:54:21
893
Filip ff :
alti își cumpără mașini case motorete si alți nare nimic😭😢🥺🥺😕🥺
2026-05-26 13:10:55
12
Lina Lee :
Doamne ai grija de ei 🙏🙏🙏
2026-05-23 08:29:53
23
Amnnheim Ww :
Dar dami un cont eu eu pot să iajut să fac o casă nouă
2026-05-23 22:09:38
115
ghetasim :
Doamne , nu mai am nici o problema 🥺
2026-06-17 19:55:55
5
ZenoZeno :
😞😞😞😞😭😭😭😭😭 Dacă am dona toți câte 5 lei . Iar dacă cineva poate oferii un job tatălui ar fii cea mai bunå soluție 🙏🏻🙏🏻🙏🏻♥️♥️
2026-06-04 08:43:15
56
alex85 :
Doamne! de mâine promit ca nu îți mai cer nimic in afara de sănătate....😥😥😥
2026-05-24 16:11:10
92
To see more videos from user @samuelnegoiescu, please go to the Tikwm
homepage.