Vahur-vet Kft. Külön rendelik be azt amire nem jött elő allergia.(versican) Egy próbát megér, hátha nálatok is működik. 🥰
2026-05-20 22:30:21
2
Mili & Niobe :
Nálunk egyik kutyus sem allergiás szerencsére az oltásokra, viszont elővigyázatosságból mindig reggeli időpontot kérek pontosan emiatt, ha Isten ne adja baj van, ne 0-24-es állatkórházban kelljen kikötni 🙏
2026-05-20 17:41:03
1
Farkas Ádi :
👌🏽👌🏽🫶🏼
2026-05-20 16:03:17
1
Wolf Carp Baits :
🥰🥰🥰
2026-05-21 13:01:56
0
To see more videos from user @vv12dorka, please go to the Tikwm
homepage.