завжди в дитинстві мріяла покататись на комбайні... щоранку вони виїжджали з тракторного стану і їхали за село в поле, а ввечері повертались з мигаючими лампочками... я навіть на Тік ходила підпрацьовувати ходила на шкільних канікулах... Але хлопцям щастило їх брали на комбайни хоч на хвилину...а ми дівчатка клеїли бірки на мішки з зерном... робота на току і млині тоді просто затягувала...там стільки було цікавого...але комбайни то взагалі...😍
2026-06-25 17:56:01
0
Денис :
🥰🥰🥰
2026-05-23 10:51:57
1
ТАМАРА :
👍👍👍💞💞💞👌💙💛🇺🇦
2026-05-21 20:19:31
1
LYDMILA_I :
🥰🥰🥰
2026-05-22 00:23:50
1
Валентина :
🙏🙏🤲🤲🙏🙏🤲🤲🙏🙏
2026-05-22 05:40:20
1
Photinia :
❤️❤️❤️👍👍👍
2026-05-21 20:12:38
1
To see more videos from user @toxa43uk, please go to the Tikwm
homepage.