Ai filmat cumva in slow motion ? Pare ca merge in reluare.
2026-05-24 07:02:18
4
Viorel Purice :
Trebuia sa importe si calea ferata din japonia nu numai trenul
2026-05-24 05:54:53
4
John Foresta :
trenu ii nou Sina are un secol
2026-05-24 11:35:26
35
Paul Homicianu :
e electric,are pantograf!!!
2026-05-25 05:21:51
1
Valhallas1973 :
Păi lasă ceva in urma să fiempe motorină? Este electric!!! Nu are legătură cu curentul electric,nu are pantograf cu legătură la rețea!!! Este bio!!! Funcționează cu baterii de la Toshiba!!!
2026-06-10 13:37:59
1
Marius Munteanu :
sant din polonia
2026-05-24 10:51:39
1
Nikolas_ms kendama :
sunt doar 2 în romania
2026-05-25 10:16:31
1
🐢Vlad🐢 :
este făcut in România
2026-05-24 11:47:45
0
PapaDrac :
Made in Spain .
2026-05-24 16:05:08
1
user5954034456624 :
lam văzut de 1 an
2026-05-24 18:59:08
1
Fățarnicul :
Trenul în sine poate cu siguranță merge tare, dar infrastructura CFR lasă de dorit și nu poate merge tare să deraieze 😁
2026-06-09 05:13:46
2
tiberiuraduta1 :
trenul nou pe linii vechi...de seama cu soacra-mea...😂😂😂
2026-06-04 11:44:46
13
steluta :
Romanii nu stiu sa aprecie,ze .
2026-06-07 16:17:11
5
Ion :
merge cu 10 km la ora
2026-06-24 18:41:55
1
Eugen Florea :
cu ce viteza a trecut că nu l-am văzut 😂😂😂
2026-06-09 10:05:26
7
vasile :
In doua luni faci caroseriea cum vrei motorul e acelasi vrajeala
2026-05-24 15:37:54
4
🇮🇳NSG INDIA🇮🇳 :
E polonez
2026-05-24 14:07:26
0
Razvan Technics Fan... :
Alston Franța
2026-05-24 13:18:14
0
Diverse :
Numai după zgomotul pe care îl fac trenurile îți dai seama cât de varză sunt șinele. În străinătate nu se aude decât foarte rar, pe anumite porțiuni unde se fac schimbări de linie.
2026-05-26 21:07:29
1
Trifan Sorin-george :
liniile sant praf
2026-05-24 17:33:01
1
Changhiri :
infrastructura lasă de dorit vinovați?💯
2026-05-25 10:32:04
1
nicu lupsa :
Ăsta merge înapoi😁
2026-05-25 16:17:46
1
Emiliano Zapata :
Vechi
2026-05-24 15:16:56
1
To see more videos from user @urbandecayvlog, please go to the Tikwm
homepage.