@hobbitsfriend: Другий сніданок Мені здається, що в мені є Ґімлі,як не крути #володарперснів #lordoftherings #secondbreakfast #edit @Aragorn's friend @Aragorn's friend @Aragorn's friend

Aragorn's friend
Aragorn's friend
Open In TikTok:
Region: RO
Sunday 24 May 2026 11:26:58 GMT
348
28
10
9

Music

Download

Comments

aeline_elf
Aeliniele_elf :
2026-06-12 07:59:46
2
ladohome_decor
Hand-made shop "Lado" :
Гобіт справді ❤️✨
2026-05-28 17:58:50
2
ladohome_decor
Hand-made shop "Lado" :
Смакота,ти гарня❤️✨
2026-06-16 12:27:13
1
hobbitsfriend
Aragorn's friend :
Думаю, що так їсти може, як гобіт, так і гном, адже головне, це насолоджуватися і цінувати смаком🤣⚔️
2026-05-25 11:58:02
3
lesjo98
lesjo98 :
Смачно вигляда, а як захоплено смакуєш, то навіть сам Ґімлі би позаздрив 🥰🥰🥰
2026-06-07 18:28:52
1
lesjo98
lesjo98 :
🥰🥰🥰
2026-06-07 18:21:59
1
To see more videos from user @hobbitsfriend, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About