@doru.13dory: Atât s-a putut... Ar fi atâtea de spus, de la faptul că atunci când sesizăm în scris...suntem priviți cu ochi reci şi goi, până la faptul că e de vină AUR pentru tot. Sperăm totuşi că cei de la CJ Argeş vor avea tăria de caracter necesară, pentru a activa garanția acestei lucrări şi să fie reparat acest drum fără alte "rectificări bugetare de urgență".#AUR #dreptatepentruromania #Distribuiti🤝🇷🇴
🇷🇴Doru Gavrila🇷🇴
Region: GB
Sunday 24 May 2026 16:30:08 GMT
Music
Download
Comments
MariaMariana :
Vă credem sunt multe drumuri în așa hal😭🙈🙈
2026-05-25 03:56:06
26
Andrei Hutanu :
pentru ce zicea bolovan că plătim taxe???
2026-05-25 17:32:42
11
user-9384746729 :
6 zile garanție
2026-05-27 19:19:10
1
AUR :
să fiți iubit multă sănătate!
2026-05-24 20:52:51
10
.. :
Ori ce lucrare a trebui să aibă o garanție ținând cont ca ,în România este cel mai scump km de drum construit în Europa
2026-05-24 20:57:14
2
Hope dies last😊 :
Vă credem !🙏🙏🙏
2026-05-24 16:37:01
12
Marian :
Respect si Felicitări pt D-voastră
2026-05-28 05:55:55
4
dumitruabuziloaie :
2026-06-19 22:21:20
0
Valentino :
Respect 🇷🇴
2026-05-24 21:04:32
3
Dreghici Ana :
RESPECT 🙏🙏🙏
2026-05-25 18:45:22
2
user4844125298676 :
Eu vă cred Domnule Velescu
2026-05-27 12:41:34
2
cornelxdd :
Pe acte sigur 👍
2026-05-25 06:30:38
1
user490271071083 :
doamne ferește
2026-05-26 16:46:01
0
Elena_Teodorescu :
Respect!👍
2026-05-25 21:10:19
0
ionut 763 :
Asa se construesc drumurile in Argeș
2026-05-27 20:55:45
0
Ⲇⲁⲙⲁⲣⲓⲥ :
Respect!🤝
2026-05-24 16:41:31
3
guta :
te credem
2026-05-27 16:52:58
0
AUR :
eu vă cred cu siguranță
2026-05-24 20:51:06
0
AUR :
am văzut cum vorbiți în parlament/ guvern
2026-05-24 20:52:11
0
Marius N :
Ca la noi
2026-05-25 11:43:15
0
user490271071083 :
felicitări dnl Velcescu 👍
2026-05-26 16:46:12
0
kosta construct :
primul motiv care nu ma mai intorc
drumuri ,autobahn roman
2026-05-25 19:53:28
0
rrrrr2you :
Mister, tu crezi ca mai sunt companii care își asumă responsabilitate sau ingineri care să zică “șefu’ nu e bună treaba”
2026-05-27 20:00:44
0
alinnicolaemitrea :
treci și pe la Călimănești,te rog..pe centura e semafor și mai e puțin ai face majoratul acolo,cauza:5roabe de pământ căzute pe partea carosabila!
2026-05-24 17:38:11
5
To see more videos from user @doru.13dory, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.