Порада людям: туди не варто їхати якщо не плануєте брати машину в оренду. Транспорт дуже малорозвинений і щоб відвідати одну локацію можна витрати майже весь день. Якщо є права і будете брати машину- отримаєте незабутні враження на все життя. Я був на о-ві Сан Мігель, архіпелаг той самий, азорський. Острови нещодавно виграли грант від Європи тому майже всі памʼятки та неймовірні ботанічні сади з видами на океан та з можливостею пікніків, грилю мають туалети, рукомийники та є абсолютно безкоштовними. А ще це одна з єдиних території Європи де є справжні чайні плантації, екскурсії з дегустацією чаю теж безкоштовні між іншим.
2026-05-26 18:09:06
307
oleksandrogyr :
Невеликий лайфхак - для туристів які вилітають або прилітають з Португалії, авіакомпанія azore airlines надає безкоштовні квитки між островами. Наприклад ви берете квиток з Лісабону на Сан Мігель TAP Air потім ці квитки надсилаєте до azore airlines і кажете що хочете отримати безкоштовний квиток з Сан Мігель до Флореш і вони вам його нададуть. Це типу стоповер на 24 години в Сан Мігель і далі переліт на віддалені острови
2026-05-26 21:29:58
266
Julietta Choo :
Складно повірити, що щось може бути красивіше за Мадейру. Але на Азорах не була, тому вам вірю 😅
2026-05-27 04:06:12
26
Travel.Many.Roads :
В березні гортензіі не квітнуть, найкраще їхати в липні і таких цін там не буде, бо це - гарячий сезон
2026-06-16 13:31:46
0
Tokyo Wheels :
де ви знайшли такі дешеві білети?
Я дивлюся перельоти там вони коштуют набагато дорожче
1000 $ за людину
2026-05-27 09:38:45
2
Anna_M :
І як там зимою,дуже холодно?
2026-05-27 17:56:44
0
Daria Savenkova :
Підкажіть у якій компанії ви орендували авто? Бо я дивлюсь ціни і вони від 100 евро за добу🥲🥲🥲
2026-05-26 18:12:31
5
Daraa Photo :
чи зручно було б пересуватися без машини ?
2026-05-26 14:09:39
0
Тверезий Таргетолог :
Зберігаю відео так, наче планую скоро сюди поїхати
2026-05-27 08:52:53
14
Mykola :
Був на Мадейрі рік. Не. Дотягують Агори до Мадейри
2026-05-26 18:18:09
1
Таргетолог Світлана Власюк :
Була на Сан Мігель - красивенний острів Азор
2026-05-26 18:32:22
9
PAN KLATS :
Яка краса 🥰 дякую що поділилися
2026-06-15 16:25:18
1
andrefesenko5 :
Сан Мигель
2026-05-27 01:56:42
17
tatina18176 :
Гарно🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌍🙏🇺🇦
2026-05-28 16:52:59
1
yana.realtor :
Вау🤩
2026-06-02 12:12:48
1
𝑺𝒕. 𝑨𝒏𝒈𝒆𝒍𝒊𝒏𝒂 :
ну геогафічно він розташований на Північноамериканській тектонічній плиті😁
2026-05-27 22:39:05
2
VikkiV2012)) :
Конечно в марте,тогда не сезон и дешевле,а в сезон цена наверное как и на Мадейру!
2026-05-26 21:48:27
0
mirgillip :
Гуд
2026-05-28 20:09:14
1
Matvii :
Без авто ніяк?
2026-05-26 11:13:34
0
Anastasiia Pereverzieva :
2026-05-26 19:09:12
2
231 :
раніше постійно туди їздили,але дітки стали підлітками і їм геть там не цікаво
2026-05-26 11:41:22
4
by. nata :
Вже їду, а чи можна там з кемпінгом??
2026-05-26 14:40:35
1
miron444ik :
підписався 🥰
2026-05-26 21:16:18
1
yanaaa_kors :
Які ж Ви класні😍, обожнюю Ваші відео
2026-05-26 11:15:25
1
Julia Steller :
я мрію тут побувати!скільки днів Ви тут були?летіти з Лісабону?
2026-05-26 08:05:06
4
To see more videos from user @boloban.travel, please go to the Tikwm
homepage.