@yevhen_ko:

Євген Королько
Євген Королько
Open In TikTok:
Region: UA
Tuesday 26 May 2026 07:17:04 GMT
34208
889
35
945

Music

Download

Comments

yashkabodnaryuk
Просто так :
я з Вами 😳
2026-06-23 14:20:54
1
spotter19901
RealVibe💥 :
Моя думка в 35
2026-06-16 05:20:41
3
garageart1
GarageArt :
Бля друже то всі так хочуть🤝🤝🤝😎😎😎
2026-05-26 08:32:05
3
boghdanmakovetski
boghdanmakovetski :
кофта "Staff - і зробиф"
2026-06-23 07:29:57
1
ruslan.savchuk59
Ruslan Savchuk :
Тай тепер хоч спокійно посплю
2026-06-14 12:39:01
1
yaroslav_3005
Y@roСлаВ :
А то варіант!)
2026-06-09 01:41:22
1
klasbit
Юра Ласкін :
На море.
2026-06-22 08:52:16
0
shulda_war
Shulga :
Я так і зробив🤝😎
2026-05-26 20:28:33
0
47runar47
NazaR᛫ᚾᚨ‍ᛉᚨᚱᛟᚹ︍ :
Я хочу звільнитися з армії,купити мотоцикл і виїхати в гори на все життя.
2026-06-16 18:28:06
2
taraskopytchak
TarasKopytchak :
Я тоже
2026-06-15 16:02:10
1
perevezennya223
Вантажні Перевезення :
жиза
2026-05-30 10:54:55
1
braza1bro
bRaza1 bRo :
Перших два пункти ✅ залишився третій
2026-06-15 09:09:53
0
user562285018152
#@)$?$0 :
100%👍
2026-05-26 16:07:38
0
112romario112
Роман :
Підтримую
2026-06-14 20:19:00
0
fiktuvnujandrii
fiktuvnuj :
а мотоцикл нашо?
2026-06-22 09:25:08
0
plov_223
Plov :
еще и под мою любимую песню
2026-06-21 18:33:58
1
fakker51
Fakker :
не тільки в понеділок, кожного дня
2026-05-26 08:22:39
1
mukolajovuch82
Анатолій Миколайович :
я живу майже в горах, ніхера тут доброго, от мот то топчтк.
2026-06-23 19:16:00
0
o.adamovych_knifes
Oleg.Adamovych :
вівторок - ура мотоцикл середа - в горах круто четвер - довбані комарі п'ятниця - продаю мотоцикл "терміново" субота - знайшов роботу неділя - задовбало 🔁
2026-06-15 19:57:08
0
user3408768257573
Макс Хой :
Ок. Ти в горах, з мотоциклом. Що далі? Без бензину, мотоцикл - просто красивий металобрухт. Щоб його заправити - потрібні гроші. Щоб мати гроші - потрібно їх заробляти. Коли закінчиться "все життя", десь за місяць, повернешся назад 😅
2026-06-23 13:31:10
0
vaniahfdgh4
vania91 :
І я тобі це хочу)купи той мот який ти хоче!!! І най буде так
2026-06-19 19:41:18
0
sesoleksandr
sesoleksandr :
Мотоцикл вже маю і понеділок теж. Треба в гори 🏔️
2026-06-22 21:57:10
1
marsik1108
Марсік :
І я так хочу.Тільки щоб були гори,і море в одному місці.І ще,щоб хтось мені завжди приносив свіжі стейки,шоб я їх смажив на камені,милуючись закатом.😏
2026-06-18 16:04:23
0
forkutsa_moto
forkutsa_moto :
так, мотоцикл вже є, лишилось звільнитися з роботи і поїхати в гори😁
2026-06-15 20:39:23
0
user7r3wz7ipan
шпіц :
я з роботи звільнився, мотоцикл вже купив, лишилося поїхати в гори. ʼ
2026-06-13 17:31:26
0
To see more videos from user @yevhen_ko, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About