Я хочу звільнитися з армії,купити мотоцикл і виїхати в гори на все життя.
2026-06-16 18:28:06
2
TarasKopytchak :
Я тоже
2026-06-15 16:02:10
1
Вантажні Перевезення :
жиза
2026-05-30 10:54:55
1
bRaza1 bRo :
Перших два пункти ✅ залишився третій
2026-06-15 09:09:53
0
#@)$?$0 :
100%👍
2026-05-26 16:07:38
0
Роман :
Підтримую
2026-06-14 20:19:00
0
fiktuvnuj :
а мотоцикл нашо?
2026-06-22 09:25:08
0
Plov :
еще и под мою любимую песню
2026-06-21 18:33:58
1
Fakker :
не тільки в понеділок, кожного дня
2026-05-26 08:22:39
1
Анатолій Миколайович :
я живу майже в горах, ніхера тут доброго, от мот то топчтк.
2026-06-23 19:16:00
0
Oleg.Adamovych :
вівторок - ура мотоцикл
середа - в горах круто
четвер - довбані комарі
п'ятниця - продаю мотоцикл "терміново"
субота - знайшов роботу
неділя - задовбало
🔁
2026-06-15 19:57:08
0
Макс Хой :
Ок. Ти в горах, з мотоциклом. Що далі? Без бензину, мотоцикл - просто красивий металобрухт. Щоб його заправити - потрібні гроші. Щоб мати гроші - потрібно їх заробляти. Коли закінчиться "все життя", десь за місяць, повернешся назад 😅
2026-06-23 13:31:10
0
vania91 :
І я тобі це хочу)купи той мот який ти хоче!!! І най буде так
2026-06-19 19:41:18
0
sesoleksandr :
Мотоцикл вже маю і понеділок теж. Треба в гори 🏔️
2026-06-22 21:57:10
1
Марсік :
І я так хочу.Тільки щоб були гори,і море в одному місці.І ще,щоб хтось мені завжди приносив свіжі стейки,шоб я їх смажив на камені,милуючись закатом.😏
2026-06-18 16:04:23
0
forkutsa_moto :
так, мотоцикл вже є, лишилось звільнитися з роботи і поїхати в гори😁
2026-06-15 20:39:23
0
шпіц :
я з роботи звільнився, мотоцикл вже купив, лишилося поїхати в гори.
ʼ
2026-06-13 17:31:26
0
To see more videos from user @yevhen_ko, please go to the Tikwm
homepage.