ciszanaukowa :
Ludzie zacznijcie kochać siebie. Zacznijcie jeść wolniej, zapamiętywać smak truskawek czy ulubionego ciasta. Pijcie kawę powoli. Jak wracacie z pracy po nocy to słuchajcie ulubionej muzyki, patrzcie na wschodzące słońce, jak świat budzi się do życia. Czujcie te promienie na policzkach.. Ludzie, jesteście wspaniali, każdy z was jest wspaniały. Każdy jest wartościowy. Żeby w głowie był spokój, trzeba nauczyć kochać siebie, akceptować siebie, cieszyć się z małych rzeczy jak to słońce na policzkach czy dzięcioł w parku.. Jak nauczycie siebie kochać i cieszyć się z małych prostych rzeczy, jak nauczycie się żyć że sobą w zgodzie, nie potrzebując przy tym nikogo obok siebie, zobaczycie ze życie jest piękne a spokój sam się zasieje w waszych myślach, duchu i ciele.. A gdy przyjdą gorsze dni będziecie na tyle silni że będziecie potrafili odejść z toksycznego związku, pracy, znajomych.. Bo nie będziecie się bali, że jak tego braknie to zostanie pustka.
Nie! Pustka nigdy nie zostanie w was jeśli ponad wszystko kochacie życie, siebie, znacie swoją wartość i to ile życie daje możliwości mimo tego ile razy kopnie w dupe! Życie to Dar, a nasza głowa może być naszym spezymierzencem, albo naszym wrogiem.. ❤️
2026-05-26 20:17:27