@xun.dim125: Set bộ xinh xẻo #xuhuong #dobo #dobomacnha #viraltiktok #thoitrangtiktok

Khánh Nhi
Khánh Nhi
Open In TikTok:
Region: VN
Thursday 28 May 2026 05:01:01 GMT
115193
693
5
39

Music

Download

Comments

thompham92tayninh
thompham🌺🌺🌲🌲🌲🌲 :
muốn mua mà mẫu ko giống
2026-06-12 14:58:25
0
2170673828
Trai Chung Tinh :
Bao nhieu
2026-06-07 07:03:59
0
conyeungoc_loc15071988
NT :
màu xinh hết r.
2026-06-12 14:07:00
0
ngc.hip5586
Ngọc Hiêp :
mẫu đẹp hơn đồban
2026-06-12 14:46:36
0
To see more videos from user @xun.dim125, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

Трубочки з заварним білковим кремом  Ласощі з дитинства, які, здається, ми всі досі любимо. Дякую матусі за допомогу. Люблю тебе 😍 А ще, цього разу швидке листкове тісто я готував за допомогою кухонного комбайна KitchenAid - результат мені дуже сподобався 🫶  Усю кухонну техніку KitchenAid ви можете знайти у офіційного постачальника @KitchenAid Ukraine  Тісто:  200г масла 82.5% 80г холодної води 1 жовток  10г яблучний оцет  300г борошно  🧂 сіль Змащувати: 1 жовток та цукор  Крем:  75г білку (з 2х великих яєць) 150 г цукру  40г води  Дрібка лимонної кислоти  👉 масло треба трохи підморозити. У холодну воду додаю жовток, дрібку солі та оцет, перемішую. У чашу комбайну даю борошно, порізане холодне масло і у 2-3 імпульси роблю таксу собі «однорідну крихту». Далі додаю холодну воду з жовтком та оцтом, і знов короткими імпульсами роблю крупні  крихти тіста, але не однорідне тісто! Висипаю суміш на стіл, збираю просто у комок, але не замішую, формую прямокутник і ставлю у холод на пару годин.  👉дістаю холодне тісто, трохи «відбиваю» качалкою, щоб стало мʼякше, валкую, складаю у 1 раз. Ще трішки валкую і складаю 1 раз, щоб утворився квадрат. При необхідності звісно підпиляйте борошном! (тісто можна робити і просто рублене руками чи на тертушці)  👉розкатую тісто у квадрат зі стороною приблизно 40-42 см - товщина буквально 2-2.5мм.  Край, якщо треба - можна трішки підрівняти, і все ділю на 15 тонких смужок.  👉кожну смужку трішки розтягую і накручую на конус, починаючи з широкої частини, трішки натягую нахлистом. Краї трішки защипую і защіпом вниз кладу на пергамент.  Змащую жовтком з молоком і посипаю цукром.  👉випікаю при 200 градусів ~20 хвилин - нагрів з конвекцією. Охолоджую знімаю з конуса  🍦крем  У цукор додаю воду да дрібку кислоти, помішую, доводжу до кипіння, щоб цукор розчинився. Далі варю десь 5-7 хвилин (без помішування) у сироп 120 градусів або на «мʼяку кульку»  👉ставлю збиватись білки, додаю дрібку солі, збиваю до перших піків і заливаю сиропом прямо з вогню, продовжуючи збивати.  Збиваю поки не охолоне!  Наповнюю трубочки кремом і насолоджуюсь😊 Обіймаю 🤗
Трубочки з заварним білковим кремом  Ласощі з дитинства, які, здається, ми всі досі любимо. Дякую матусі за допомогу. Люблю тебе 😍 А ще, цього разу швидке листкове тісто я готував за допомогою кухонного комбайна KitchenAid - результат мені дуже сподобався 🫶  Усю кухонну техніку KitchenAid ви можете знайти у офіційного постачальника @KitchenAid Ukraine Тісто:  200г масла 82.5% 80г холодної води 1 жовток  10г яблучний оцет  300г борошно  🧂 сіль Змащувати: 1 жовток та цукор  Крем:  75г білку (з 2х великих яєць) 150 г цукру  40г води  Дрібка лимонної кислоти  👉 масло треба трохи підморозити. У холодну воду додаю жовток, дрібку солі та оцет, перемішую. У чашу комбайну даю борошно, порізане холодне масло і у 2-3 імпульси роблю таксу собі «однорідну крихту». Далі додаю холодну воду з жовтком та оцтом, і знов короткими імпульсами роблю крупні  крихти тіста, але не однорідне тісто! Висипаю суміш на стіл, збираю просто у комок, але не замішую, формую прямокутник і ставлю у холод на пару годин.  👉дістаю холодне тісто, трохи «відбиваю» качалкою, щоб стало мʼякше, валкую, складаю у 1 раз. Ще трішки валкую і складаю 1 раз, щоб утворився квадрат. При необхідності звісно підпиляйте борошном! (тісто можна робити і просто рублене руками чи на тертушці)  👉розкатую тісто у квадрат зі стороною приблизно 40-42 см - товщина буквально 2-2.5мм. Край, якщо треба - можна трішки підрівняти, і все ділю на 15 тонких смужок.  👉кожну смужку трішки розтягую і накручую на конус, починаючи з широкої частини, трішки натягую нахлистом. Краї трішки защипую і защіпом вниз кладу на пергамент.  Змащую жовтком з молоком і посипаю цукром.  👉випікаю при 200 градусів ~20 хвилин - нагрів з конвекцією. Охолоджую знімаю з конуса  🍦крем  У цукор додаю воду да дрібку кислоти, помішую, доводжу до кипіння, щоб цукор розчинився. Далі варю десь 5-7 хвилин (без помішування) у сироп 120 градусів або на «мʼяку кульку»  👉ставлю збиватись білки, додаю дрібку солі, збиваю до перших піків і заливаю сиропом прямо з вогню, продовжуючи збивати. Збиваю поки не охолоне! Наповнюю трубочки кремом і насолоджуюсь😊 Обіймаю 🤗

About