@aron_alina: #ronalina #politica #infrastructura #romania

aron_alina
aron_alina
Open In TikTok:
Region: GB
Thursday 28 May 2026 08:11:31 GMT
153246
4030
250
128

Music

Download

Comments

hojuflorin
hojuflorin :
pentru salariile celor care conduc
2026-05-28 21:54:50
57
iuliantarbuc
iuliantarbuc :
In România, prețurile sunt umflate acolo unde cetățeanul este obligat să plătească pentru servicii indispensabile.
2026-05-28 08:20:34
34
coca.danarolea
Narcisa :
Să vedeți cat costa debranșarea la căldură...am deja țeavă de gaze a mea ..totul facut mai trebuie sa pun centrală..dar ce aa vezi ma costa 3000 de lei sa ma debranșez... costurile pentru centrala sunt plus
2026-05-30 07:32:52
4
precor46
Precor :
Contorul se schimba gratis!
2026-05-29 04:34:24
11
a.44742
A.4475 :
scuza-ma, dar nu am auzit nimic din ce ai spus; din motive subiective si usor de observat
2026-05-28 12:26:05
14
vav_alex
AlexLex :
Autorizarea și oarecum "garanția". Asigurarea locuinței, dacă ai nevoie de ea în urma unui incendiu va fi nulă in cazul in care anumite lucrări nu sunt făcute de firme autorizate. Ca idee se merge pe zona de "siguranță" oferită de o firmă autorizată/specializată. De asta e prețul mare.
2026-06-04 19:29:00
0
tanasecostel593
zorleanu :
de ce costa 1000 de lei o manichiura?
2026-05-29 19:22:06
1
liviupope
liviupope :
Care-i scopul acestui tik tok? Nu trebuie sa platesti niciun contor!!!! Ce treaba are cu "turul 2"????
2026-05-28 18:42:24
0
trifelu1
trifelu1 :
păi de unde să ia directorul 20000 euro salariu?
2026-05-31 09:21:41
14
ionut00000001
🏳️Ionuțイオン🇹🇩 :
50 de lei 10ml de teava 10000 hârtia de aprobare
2026-05-28 08:56:22
20
bogdanprufu
Bogdan Prufu :
7500 lei ma costa sa îmi pună conturul la poartă....
2026-05-28 12:29:10
10
toditudorel76
Todi Tudorel :
Ai dreptate, dacă faci contact cu un furnizor de energie ar trebui să-ți totul sa fie gratis din partea lor pentru că îi devi client
2026-05-30 19:06:28
11
gurauviorel
Gurau Viorel :
se face plangere la retele electrice si la ANRE si se schimba gratis. este echipamentul lor de la contuar la transformare
2026-05-28 11:46:00
19
marketing7626
Petruș2676 :
e dezastru la noi.
2026-05-29 11:49:47
10
marin_antonescu
. :
Urmează să mă racordez la electricitate, costă 6500 cu promisiunea că voi primi 2000 retur ,după racordare. La Gaz am plati in anul 2004 3700 euro era 3,2 lei .
2026-05-28 18:40:48
5
valentin...1111
👻Valentin👻 :
Simplu , nici un guvern nu a avut in vedere țara , in sensul in care sa vrea sa o aduca la nivelul , cel puțin decent .
2026-05-28 08:30:22
15
adomnicaimihailki
adomnicaimihailki :
aparatele de măsură sunt ale furnizorului...că utilizator nu te costă nimic
2026-05-28 08:17:32
12
matico.dan.dumitr
Matico Dan dumitru :
6000 lei mă costat sa pun contorul pentru trifazic
2026-05-29 07:33:12
5
serbanionut510
Serban Ionut :
La noi toate preturile sunt nejustificate
2026-06-01 11:35:26
0
adi_adi...m
Adi :
In Italia è gratis
2026-05-28 08:15:42
1
marianmihaita
Marian Mihaita :
Nu știu de ce am dat de acest video, dar acum 5 minute mi-au schimbat contorul de la gaze și gratis
2026-05-28 10:49:51
1
george.v.a.official
George.V.A.Official :
4500 acum 3 ani BMC la poarta monofazat.
2026-05-28 16:50:20
0
iuliantarbuc
iuliantarbuc :
In Italia, contuarul de gaz m-a costat 1300 euro.
2026-05-28 08:18:33
1
sinner19870
SINNER 19870000 :
Mi-e mi-au cerut 200 mil vechi… 😅 Sa mă leg la gaze…mai bine stau cu butelie toată viața mea și tot nu consum 200 de mil…😅
2026-05-31 18:16:44
3
paul.barlea5
Paul Barlea :
consola nu se arde consola este o teava galvanizata de 1 tol jumate sau doi
2026-06-01 04:14:06
1
To see more videos from user @aron_alina, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About