Nem akartam elhinni a spekulációk, hogy ő lenne a rejtett karakter az árnyékok között. De így hogy már 100% biztos fogok viselni rá. 🥰
2026-05-29 06:40:25
1
⛧𝑅𝒶𝒾𝒹ℯ𝓃⛧ :
Engem nem érdekel a szoknya, a színek nagyon ott vannak és amúgyis a személyisége miatt szeretem. +báb, a báb karakterek pedig nálam minden fandomban kedvencek, pl Sasori. ✨
2026-05-28 09:02:53
6
▄︻デMøøn══━一 :
dottore💔
2026-06-02 20:50:01
3
🪽.°•Sua's third leg•°.🪽 :
Design és playstyle ügyileg is egy szàraz, összelopkodott karakter, és az, hogy a lézere csak C6-nál hasznàljató...nálam offos
2026-05-28 11:54:36
3
szabattika :
Szerintem így is nagyon peak lesz. Én nagyon várom. Egyedül tényleg amit sajnàlok, az Pulonia, hisz annyira silly volt, imadtam😭 dehat ez van, EN NAGYON VAROM!!!
2026-05-28 10:54:28
2
sx.liloy :
Jó lehet Mavuikához?😊
2026-05-28 19:42:35
0
ᛝ⋆†桑多涅†⋆˚𝜗𝜚˚⋆🧷 :
Nekem nayon tetszik az uj design es a tervem osszegyujteni 150-160 pullt es most van 142 es C1R1 Sandrone ra megyek
2026-06-25 09:48:24
0
👻Shikina💥 :
Én fogok rá pulolni mert ő az egyik kedvencem Fatuim😍😍❤️❤️❤️SANDRONE GYEREEEE VÁRLAK TEÁVAL☕☕☕
2026-06-24 08:55:16
1
S⋆.˚𓆉 :
Sajnos nem lesz hozzá jó teamem mivel superconductban vagy miben fog működni, de talán ki pullolom a ,,kinézete" miatt
2026-05-28 09:09:13
0
💖🔥Reginka🔥💖 :
nekem is tetszik de mivel meglett skirk igy már van egy cyro dps em+ columbina nagyon kell mert nefer laumához nagyon kéne
2026-05-28 13:48:01
2
CynTush12 :
én is!!
123 wishnél járok <3
amugy más is csalódott pulonia miatt, de én számítottam rá, hogy ez lesz, hiszen meghalt szegény.....
2026-05-28 11:12:31
1
Anna/Ginger :
Nem értem a fandom problémáját, szerintem a szoknyától függetlenül díva maradt. Csak örüljünk h játszható és életben van :3
2026-05-28 20:19:47
2
Emmácska28 :
sajna nem, pedig szeretnem, de Furina is kell😭
2026-05-28 13:09:20
0
Miku Takamine VT :
DISCORD! Ha szeretnétek Genshinről beszélgetni, és tagjai lenni a közösségemnek, akkor csatlakozzatok nyugodtan! :3 https://discord.com/invite/5snfVZXrgJ
2026-05-30 07:31:57
1
Öreg :
🤔 maybe
2026-05-28 15:55:22
1
Obito :
Már 1 éve várok rá hogy jöjjön 😁
De egy ideig hanyagoltam a genshint így nem biztos hogy meglesz de igyekszem mert Furina,Navia és Kokomi után ő a legnagyobb kedvencem 😍😍
2026-05-28 20:49:38
1
Palidy :
Wishelni fogok rá mindenképpen, de most nem sok wishem maradt az elmúlt két karakteren is vesztettem az 50-et és még korai pity se volt, szal most jól le vagyok fogyva... 😅
2026-06-10 13:52:53
1
JessieMesi :
a színe nagyon tetszik de az a szoknya nem csak a rovidseg miatt gáz
annyira furak a labai tőle
2026-05-28 15:25:07
2
Barbara Szalay 🐶 :
Még mindig hasonlít guizhongra 😅
tudom hogy nem ő
2026-05-29 15:19:43
2
Astra Music 🔊🔊 :
Garantált vagyok és biztosan nyitni fogok rá sőt már gyűjtöm a dolgokat hozzá.
2026-05-29 07:05:45
1
To see more videos from user @miku_takamine, please go to the Tikwm
homepage.