Musiał bym umyć okna, to nie wchodzi w grę. Zresztą mają już naturalną warstwę ochronną xD
2026-06-25 14:00:14
17
giselle knowles :
Skonczylam z meczarnia, zamontowalismy klime
2026-05-29 15:36:13
427
Julia :
Folia fajna, daje prywatność, ale kwiatki zdychają bez słońca 😅
2026-05-28 15:20:50
227
angelikaborecka2 :
kupiłam ciemno jak w dupie
2026-06-20 15:16:33
27
Jimmy :
Szkoda tylko że w środku po 17 ciemno jak nocy.
2026-06-08 06:30:02
66
Moto.DopeR1 :
mam to i jest mega lecz przyciemnia tez bardzo
2026-06-21 11:13:08
10
🇵🇱Baster👻☠️🇩🇪 :
Sprawdź temperaturę szyby 😱😱😱😱
2026-05-30 10:31:19
75
russski7 :
polecam, miałem w zeszłym roku, zerwałem na zimę bo było ciemno, w tym roku ponownie zamontuje
2026-05-28 12:19:31
61
Anna Osowicz :
Polecam serdecznie. Mieszkam na parterze i można latać bez ubrań 😃
2026-05-28 15:15:39
65
ESC_David :
upaly zostana odwolane! nie ma potrzeby 😂
2026-05-29 15:55:40
39
𝕂𝕦𝕝𝕜𝕠𝕨𝕪 :
najgorsze gówno jakie jest...
2026-05-28 21:43:51
47
𝓮 :
Zamiast tego polecam rolety termoizolacyjne
2026-05-29 07:29:34
7
Black_death :
Z łatwym montażem się nie zgodzę
2026-05-29 16:49:44
34
Chechlaki :
Założyłem klime 😍😍 coś pięknego polecam
2026-05-29 13:38:09
46
Ulia Art Sunny :
tylko nikt nie mówi o tym, że wieczorem to lustro masz ty a z ulicy wszystko widać. czyli efekt słońca od lampy w pokoju
2026-05-28 20:44:06
10
polianna :
i nerwica w gratisie 😁 nierealne żeby to dobrze przylepić
2026-06-05 18:27:43
13
𝓙𝓪𝓰𝓸𝓸𝓭𝓴𝓪 :
Mam oklejone jedno okno, są 2 a w mieszkaniu CIEMNOOOO
2026-05-29 06:49:36
6
Jakub Grabowski :
i zaciemni pokój
2026-05-28 15:53:55
30
paula.wojciechowska :
Kupiłam okropne podobno naswiatlenie domu miało się zmienić minimalnie a pomieszczenie wydawało się ciemne naklejenie to masakra klejjest za mocny ciężko z wodą i płynem nakleić bez efektu bombelkow
2026-05-28 17:40:26
43
🔥SweetBoy🔥 :
Bardzo polecam, rośliny które lubią pół cień idealnie
2026-05-28 17:16:34
115
n.e.n.a :
Ja tym obkleiłam starą kabinę prysznicową od zewnątrz. Fajny efekt lustra.
2026-05-28 21:54:43
21
ilona_ilonka_il :
50 cm to nie starczy na okno ....
2026-05-28 17:36:54
5
Olgusia :
a to nie jest tak ze szyba sie nagrzewa od tego i pęka?
2026-05-28 12:28:39
10
Crazy Wojtas :
Zapomniałaś dodać, że więcej za prąd wydasz bo mocno zaciemnia pomieszczenie
2026-06-22 16:00:11
12
To see more videos from user @promkowe.hity, please go to the Tikwm
homepage.