nie ma to jak czekac 4 dni az gosc wysle rzeczy do magazynu
2026-05-28 14:33:42
12
sensis :
Wow mega statusy sie nie zmieniaja a kod -40% nic nie zmienia bo jak dodali kod to zwiekszyli wartos podatkow i wychodzi doslownie tak samo jak na kako mega🔥🔥👌👌
2026-05-30 10:23:59
16
mikewazowski :
co zrobic jak 10 dni temu zshipowalem a zadnego statusu nie mam
2026-05-28 14:41:49
13
swirek.dawid :
czemu mi sie nie aktualizuja statusy paczki
2026-05-28 14:39:43
5
. :
czemu statusy sie nie zmieniają
2026-05-28 18:20:59
13
Wiktor :
czemu paka mojego kolegi jest w Niemczech ponad 50 dni?
2026-05-28 19:30:19
1
fineeasfb :
hej mam pytanie chce zamówić na usfansie ale wysyłka mnie kosztuje 503 zł za około 5 kg/5,5kg i czy to normalne ??
2026-05-28 14:33:25
0
miki8846 :
a czemu mi tak długo paka idzie
2026-05-28 18:30:55
5
oskarvvv77 :
statusy sa jakies opoznione czy co bo mam od 10 dni paczka zostala spakowana i gotowa do wysylki i jeszcze pisze w transporcie miedzynarodowym
2026-05-31 13:13:34
1
ig:adam.lik_ :
i tak drogo jest
2026-05-28 14:33:46
8
🥶Cold Pieczara🍄 :
Dlaczego nie pojawiają mi sie statusy 6 dni po opłaceniu przesyłki
2026-05-28 20:43:34
1
s.wozniakk :
do kiedy można zużyć ten kupon 40%
2026-05-28 15:33:44
2
Wojtaszek_210 :
Ej jak to odebrać tak aby był aktywny jeszcze przez miesiąc?
2026-05-28 16:23:36
0
Kubaaa :
kiedy ten na 30.procent
2026-06-02 21:54:16
1
J.celej😮💨 :
Ej mam status że wysyłka międzynarodowa od 14 dni to o co chodzi
2026-05-31 07:37:14
0
Kvcxz :
mam się bać jak od 8 dni mi paczka do magazynu nie dojechała jest status że w drodze ?
2026-05-28 16:48:54
0
sweasyfraq🍃 :
Wie ktoś co zrobić w takiej sytuacji?
2026-06-05 12:51:48
0
zosiaziomal_pv :
ile z kuponem na 8,5kg?
2026-05-30 10:12:34
0
🤰🏿 :
czy kupoan napewno trwa do konca czerwca?
2026-05-29 06:56:49
0
Patryk :
czemu czekam juz ponad tydzień na wysłanie rzeczy do magazynu
2026-05-28 14:53:54
0
Maksiuuu :
a co z kuponem -20%? ile on trwa?
2026-05-28 23:28:56
0
leos :
dajcie ten kupon na -30% bo nie mam jak shipowac
2026-06-03 18:23:18
4
Kajozz :
Kupon jest maksymalnie do 290zl wiec sie nie opłaca
2026-06-01 05:50:39
0
czina🦸 :
Mi wogóle pisze że jest błąd śledzenia paczki.Co to może być ?!
2026-05-31 15:21:56
0
Vectoreps :
Klasycznie wszystkie linki są w bio 🇨🇳🔝
2026-05-28 16:39:09
0
To see more videos from user @vectorepss, please go to the Tikwm
homepage.