Vreau să pun 4kw in panouri și invertor de 6kw,baterie de 10,🥂
2026-05-30 09:51:08
1
Falnic.ro - Fotovoltaice :
😂
2026-05-30 16:05:45
1
🃏🃏🃏 :
🤣🤣🤣👏👏👏👏
2026-05-31 06:28:28
1
Florin Deac :
😂😂😂
2026-05-31 12:06:19
1
gil :
sinteti minunat
2026-05-29 10:10:30
0
Calin Dunca :
eu am o astfel de baterie de 1 an jumate.Am un consum de vreo 10 ...15 kw pe zi. din Februarie nu am consumat nici un kw din retea😎😎😂
2026-05-29 12:38:28
0
hejhej232323 :
Buna ziua. Pentru un boiler de apa calda vreau sa folosesc surplusul de curent. Puteți sa-mi spune-ți ce model de releu 48V și de unde-l pot cumpara. Multumesc.
2026-05-29 12:44:58
0
dorin65 :
Tu ai calculat in cât timp amortizezi investiția?
2026-06-02 05:18:41
0
To see more videos from user @perpetuum.comic, please go to the Tikwm
homepage.