У нас в Німеччині те саме 😅 Миєш авто і через годину воно все зелене 😁 Так само і вікна 🫠 Але вже десь декілька тижнів ситуація покращилась, видно полетів пилок до Польщі)) Але і у вас пройде, тримайтесь 😁🙌🏻
2026-05-29 13:12:32
43
oleksandra.chaplyhina_ :
Я думала тільки в мене так🥲
2026-05-29 21:16:07
20
Caviar_Honey :
Краків, те саме . Просто жах якись .
2026-05-29 16:01:07
8
🔴ReGym :
Це цвітіння ріпаку, в Чехії те саме, але лише там, де є поблизу поля
2026-05-29 17:45:07
8
aaaa22_22kkkkk :
Постав вдома очисник повітря. Буде фільтрувати. Пилу і пилку буде значно менше, не буде осідати. Легше буде дихати. Плюс зволожувач повітря хороший. Є 2 в одному очисний+зволожувач.
2026-05-30 06:54:54
7
Eugenia Suszyniec :
Мені допомогло: Філіпс очищувач/зволожувач повітря, пилососити 2х в день квартиру. Провітрювати вечером, а так закрити вікна і обовʼязково не робити протягу, щоб ця фігня не літала по квартирі. І не є ідеально але набагато менше і легше спати. 😁
2026-05-30 09:00:37
1
Ptichka_Mozgoklyuyka :
Что это за пыль?
2026-05-29 12:50:58
0
Oli4ka_life 💫 :
Те ж саме😏
2026-05-30 10:47:04
0
🥐Tobbi Сroissant🥐 :
Нам в Німеччині допоміг очисник повітря є Dyson і є Levoit справляються однаково добре,головне,щоб фільтр спеціальний проти пилку був
2026-05-31 21:02:52
1
GO :
В Києві зараз так само🤷🏻♀️якісь роки більше, якісь менше
2026-05-29 13:48:35
1
Olka🤍 :
Те саме 😩
2026-05-30 07:17:33
1
Антонюк :
в моїх дітей притому двох теж вперше алергія почалася😳
2026-05-31 20:20:26
1
ВОЛОДЬКОВА :
така сама ситуація хоча я в Україні.
Зазвичай як витираю пил, то до води додаю пару крапель гліцирину, тоді пил назбирується менше. і в теплу пору, витираю раз в тижден, або раз в 10 днів.
2026-05-30 06:05:51
1
Miss_Juli 🎀 :
А в якому районі проживаєте, я на Ursynów , пил звісно теж є але не зелений 😳😁
2026-06-01 06:42:16
0
lidka_rabbit :
То хвойні дерева цвітуть...
2026-05-30 12:56:58
0
Elen :
У нас що весни зацвітає сосна під вікном, може помічали сосна пускає нові гілки теж саме біля двух місяців таке тримається що року
2026-05-30 17:00:33
0
moon.byka :
Краків те саме
2026-05-30 07:01:28
0
lidka_rabbit :
Почитайте календар цвітіння для алергіків
2026-05-30 12:58:29
0
Gladka_lapka :
Трохи не в тему, але бачу в вас прекрасного бульдожку 🥰🥰 в нас зустрічі бульдожків проходять на полі мокотовському. Якщо цікаво можемо в групу додати. Там наші хвостики бавляться ☺️☺️
2026-05-29 20:49:59
0
V🐆 :
В Берліні така ж ситуація 🤯🤯🤯 Балкон просто в мінусі
2026-05-29 13:07:07
0
Nadiia Teroshyna :
это либо сосны цветут либо рапс
2026-06-23 07:55:23
0
mebel_lanit :
Капец !!! Дякую вам за інфо !! Мені там не місце , 100%
2026-05-29 13:28:45
0
Anhelina🤍 :
Ми живемо в місті Єльч-Ласковіце і в нас той самий зелений пил це жах просто .Помила машину а на ранок вже вся в тому пилу,підвіконня в зеленому пилу.І вправду у всіх є на нього якась алергічна реакція просто у всіх різна
2026-05-29 22:58:05
0
ARI :
Мені 45.Я таке бачу перший раз. Я зараз у Польщі.
2026-05-29 19:18:02
1
🇺🇦Inna_Zahorodnia🇩🇪 :
цвітіння жепаку
2026-05-29 13:33:52
1
To see more videos from user @marclyubchyk, please go to the Tikwm
homepage.