Моя знайома втратила все,вже рік сама будує життя в Одесі,донечка в тому році закінчила школу і не пішла на випускний, бо у мами не було 20 тисяч і плюс на дорогу сукню,батьки і однокласники висміювали, як тільки не ображали!!! Але дитина вступила сама на безкоштовно в університет, прекрасно навчається, а мама їздить на заробітки, щоб у доні все було 💯А коментатори,які написали, що сукня не для випускного,то дивіться,бо життя- така штука💯А вашій донечці легкої та щасливої дороги🥰
2026-05-30 12:47:20
1894
Allkasol :
я зайшла сюди порадіти за дівчину, а набралася купу негативу 🤔🤔🤔🤔
люди, ви що? це її вибір, її день, її плаття........ цей світ прямує в нікуди з такими осудливими людьми
2026-05-31 10:23:35
281
Mariia :
красуня,в добрий час!
гарна сукня🥰🥰🥰
2026-06-20 06:55:20
26
ELLA Yefimchuk :
Чарівна дівчинка🥰 Щасливої долі вашій красунечці!
2026-06-19 18:58:02
17
Tatiana_l2910 :
Платье простое, но девочка в нём выглядит очень мило. Прямо девочка девочка🥰 Удачи тебе выпускница.
2026-06-22 09:26:56
12
Мирослава Козловська :
плаття це лише одяг для тіла, головне щоб був гарний одяг у душі, щастя тобі дівчинко❣
2026-05-30 14:56:36
131
MariMar :
Всі, кому не подобається платтячко можуть запитати у мами номер картки і скинути їй грошей на брендовий та дорогий одяг, а не просто критикувати. Дівчинка виглядає дуже мило і гарно
2026-06-01 06:13:02
123
Ibrahim 96 :
Прекрасный образ . Очень нежно, подчеркивает юность и торжественность события
2026-06-21 09:55:58
29
Ирина :
скромно, мило и со вкусом🥰. на много приятней смотреть,чем на все эти бальные платья ,в которых еле передвигается.
2026-06-20 01:39:45
68
Юлия Рибалко :
Успіхів у подальшому вступу , щасливої долі ❤️
2026-06-20 08:37:13
7
Таня :
В цей дуже тяжкий час не всі можуть купити дорогу сукню.Головне бути людиною.Хай щастить вашій дитині.
2026-06-03 18:55:05
76
user6780290622161 :
Какая вам разница, какое платье? Сидите и смотрите за собой,а то может прийти время что вам и такое не купить. Девочка красивая, счастья и удачи ей!!!
2026-06-19 18:40:06
63
Alena :
Девочка,счастья тебе во взрослой жизни!!!!🥰
2026-06-20 12:49:17
16
Вікторія :
Дуже гарна дівчинка і сукня їй дуже пасує! Хай буде щаслива❤️🌷🥰
2026-06-16 16:18:35
13
тарас кальмук :
Сонечко, ти красуня! нехай в твоєму житті будуть лише щасливі дні! рости, твори, радій життю!❤️😘🌼
2026-05-30 14:24:37
60
la🎧da :
дівчинка ВЕСНА 🌸💮🌸 дуже гарна сукня👍
2026-05-30 11:51:06
17
Татьяна Романенко :
красотуличка мамина,щасливой жизненной дороги
2026-06-19 17:47:56
5
Wiktoria💗 :
Очень просто красиво без пафоса и понтов. А девчонке всего наилучшего
2026-06-04 16:11:24
8
Леся Линник :
Дуже гарна дівчинка! Сукня чудова! Дай Боже легкої та щасливої долі!
2026-05-30 18:20:08
35
Юлия :
почитала комментарии, не зря я больше люблю животных, чем людей
2026-06-19 18:02:29
35
Мавка :
Дуже стильно , молодіжно! В добрий путь!
2026-06-18 12:39:55
7
Марина :
а мне нравится,что можно его носить потом А не ,то что б надеть на один раз
2026-05-30 11:23:26
130
lena197408 :
платтячко простенька,але дуже пасує випускниці🥰😁
2026-06-05 06:04:02
7
Альона :
Дуже гарна дівчинка і миле платтячко її личить квітка 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-03 17:36:09
14
Левиця :
А може людина немала з чого на шось ліпше а мені сподобалося файно акуратно.
2026-05-30 16:38:14
34
To see more videos from user @antoshka_l, please go to the Tikwm
homepage.