@_seme4ka: #leoleclers #charlesleclers #f1 #formula1 #ferrari #лео #шарльлеклер #рек #recommendations

семкасемэл o_O
семкасемэл o_O
Open In TikTok:
Region: US
Friday 29 May 2026 16:28:38 GMT
12896
3802
28
547

Music

Download

Comments

gyroo__zeppeli
Gyro_Zeppeli :
Это чё за тёмная ночь на фоне
2026-05-29 16:58:47
128
boooooooooooosh
mursi :
самая счастливая собачка в мире
2026-05-30 11:47:14
84
mvrbe_
MVRB[e] :
чем то они похожи
2026-05-31 14:35:06
10
mr_hrhra_lego
mr_hrhra_lego :
Все песни нойза написаны только для формулы
2026-06-01 12:20:52
19
lilililililisa_k
катяя :
воу, вернулась наконец-то
2026-05-29 16:34:08
5
danonka2012
Danonka :
Как родится им
2026-05-29 18:08:04
6
To see more videos from user @_seme4ka, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos

11 років школи я сумлінно навчаюсь, витрачаю кошти і нерви на підготовку до ЗНО, щоб зекономити гроші своїм батькам, бо не всім по карману може бути навчання в медичному на контракті.  В останні дні перед вступом в університеті мого міста відміняють бюджетні місця, але ж я добре склала ЗНО, отримала золоту медаль і маю право навчатись за кошт держави. Тож приймаю рішення переїхати в столицю, бо тут краща освіта і більше можливостей.  А зараз розумію, щоб зекономити гроші моїм батькам, варто було вступати на контракт, проплачувати всі сесії (як це було заведено в моєму місті), і тоді б я мала шанс на отримання бажаної спеціальності 🤩 Студенти-медики роками відкладають кошти на свою інтернатуру, вкладають величезну кількість в своє навчання. Бо відверто після 2019 року жодний ВНЗ не зацікавлений нас навчити.  Слів могло би бути набагато більше, але емоції переважають.. Ми не маємо МОВЧАТИ! Студенти 6 курсів не мають отримувати такі кардинальні нововведення за 3 місяці (!) до розподілу💔  #інтернатура2024 #студентимедики #нму #моз
11 років школи я сумлінно навчаюсь, витрачаю кошти і нерви на підготовку до ЗНО, щоб зекономити гроші своїм батькам, бо не всім по карману може бути навчання в медичному на контракті. В останні дні перед вступом в університеті мого міста відміняють бюджетні місця, але ж я добре склала ЗНО, отримала золоту медаль і маю право навчатись за кошт держави. Тож приймаю рішення переїхати в столицю, бо тут краща освіта і більше можливостей. А зараз розумію, щоб зекономити гроші моїм батькам, варто було вступати на контракт, проплачувати всі сесії (як це було заведено в моєму місті), і тоді б я мала шанс на отримання бажаної спеціальності 🤩 Студенти-медики роками відкладають кошти на свою інтернатуру, вкладають величезну кількість в своє навчання. Бо відверто після 2019 року жодний ВНЗ не зацікавлений нас навчити. Слів могло би бути набагато більше, але емоції переважають.. Ми не маємо МОВЧАТИ! Студенти 6 курсів не мають отримувати такі кардинальні нововведення за 3 місяці (!) до розподілу💔 #інтернатура2024 #студентимедики #нму #моз

About