@makeitcount.hu: Hamarosan indul a #spacex #részvény , de nem biztos, hogy ezzel jársz a legjobban. #befektetés #kereskedés #hirdetés
MakeItCount | Kripto&web3
Region: HU
Friday 29 May 2026 18:37:44 GMT
Music
Download
Comments
fenyvesiatti :
Muskkal óvatosan! Egyelőre a partvonalról nézem a Space-x IPo-t.
2026-05-30 16:11:55
4
Gyuszi@ :
Szerintem Elon Musk jobban ért hozzá mint ez a veréb 🤷🏻
2026-06-01 14:01:10
1
KomiDavid :
engem mar annyira zavar hogy hypealapu a reszvenyar…
2026-05-30 07:27:58
3
Tamás Balázsi :
Nem lehet a marsra eljutni a jelenlegi hajtóművekel. Halálra van ítélve bárki aki elindul a jelenlegi technológiai szinten
2026-05-30 17:44:18
1
Péter Szekrényi - PEDRO :
személyes véleményed szerint az xtb-n mi lenne a TOP 3+1 tech részvény, amit érdemes venni most?
2026-06-04 05:45:41
0
cuki.miki :
Hol lehet vásárolni?
2026-06-13 14:42:30
0
giroman :
all in 😅
2026-05-29 19:21:13
0
Banvolgyi Gyuri :
meg 1 ora es indul a bevasarlas
2026-06-11 20:49:37
0
Ycak :
Ezeket a célokat és embert valaki komolyan veszi? Mindig meglepődöm
2026-05-30 11:36:00
3
Miklós Méhes :
Sosem fog sikerülni. Ez tény.
2026-05-30 14:29:29
2
suprboy :
Én kimegyek a marsra léhűtőnek! 😂😂😂
2026-05-29 18:55:10
2
Ancient_Astronaut🛸 :
A Musk egy új evolúciós lèpcsőfokot teremt èppen ha szándékosan,ha nem
2026-05-29 23:51:06
0
Ancient_Astronaut🛸 :
Hol kell jelentkezni?
2026-05-29 23:49:08
0
To see more videos from user @makeitcount.hu, please go to the Tikwm
homepage.