Meritai locul 1❤️,urata finala in senzonul asta .Sa fii mandra ,ptr ca ai fost cea mai buna din acest sezon fetita minunata !Doamne ajuta mai departe !❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-05-29 21:25:30
24
Luciano Dădălică :
fata asta e um talent!!!
pentru mulți ea a fost reală câștigătoare!
2026-05-29 21:36:28
20
Ade🏃🏻♀️➡️ :
Merita locul 1 din plin👑
2026-05-30 07:51:33
7
🎭 :
Si mi-a plăcut ca atunci când a fost întrebată ,,crezi ca vei câștiga RAT?”,ea a spus ,,ar fi frumos,dar nu îndrăznesc să mă gândesc la asta”,prea educată pentru lumea asta,prea bună,între timp re-born ar fi făcut vrăji să câștige…
2026-06-03 18:42:53
2
sia :
NU POT SĂ CRED CĂ A LUAT LOCUL 3!!
2026-05-29 22:09:04
10
...❤️DANUSIA❤️... :
Un copil minunat !🙏🥰🥰🥰
2026-05-29 20:10:24
5
user5089453479390 :
O câștigătoare necontestată🥰
2026-05-30 06:05:59
5
Fitbymilly :
Antonia si Albert meritau locul 1
2026-05-30 09:53:08
2
1elam :
Cum se numește melodia și cine o cântă ?
2026-05-29 20:24:25
0
Petronela :
Bravo!
2026-05-30 02:29:23
2
Gîdea Costinel :
Ea trebuia sa fie câștigătoarea!
2026-05-30 09:40:22
5
Ardezia Radu :
Acesta-i TALENT muncă educație respect nu ce se votează .
2026-05-30 12:12:27
2
Daniela Apetroaei :
Felicitări!🥰🥰🥰
2026-05-31 07:40:49
1
elena :
Antonia merita locul unu.
2026-05-31 09:22:34
1
Laura Galcoaia :
asta merita locul 1!
2026-05-30 17:20:36
1
Costianu Cristina :
Felicitări
2026-05-30 07:30:44
1
ciobanu catalin :
brava raggazza da Piatra Neamt
2026-05-30 05:38:59
1
Oana Boca :
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️Multa sanatate fetita, tie si mamei tale ,ptr mine esti CASTIGATOAREA❤️senzonului 16 !! Oare cum se voteaza in aceasta tara, aceasta emisiune ???Mai bine nu mai vedeam finalul .M au luat nervii instant !!Mi am stricat seara. !!
2026-05-29 21:37:25
13
Melania Arhip :
Bravooo copil frumos 🥰🥰🥰
2026-05-30 15:04:56
1
Maria Olariu :
Bravo!🥰🙏
2026-05-31 14:01:52
0
Doina Gama :
Locul 1 💪
2026-05-31 13:30:10
0
Daniel :
Merita locul 1
2026-05-30 20:28:50
1
Nicole Octavian :
Superb, felicitări!
2026-05-31 17:41:10
0
🎭 :
Sunt foarte curioasă,cum un moment în care doar se sare pe scenă bate asta. Fata asta? A demonstRAT putere,nu orice copil al cărui tată s-a dus în neființă poate transforma durerea în putere,și da! Re-Born după părerea mea a avut un moment nedemn de RÂT
2026-06-03 18:37:46
0
Ogasanu Stanuta :
Da da merita
2026-05-30 13:26:42
0
To see more videos from user @romaniiautalent, please go to the Tikwm
homepage.