Nagynéném 73 éves. Ő mondta, hogy nem én vagyok a házért, ház van értem.
2026-05-30 08:57:59
967
Sallay Bernadett :
Ez egy szeretettel és élettel teli otthon, nem bemutató terem. 🤷🏼♀️
2026-05-30 13:41:13
807
🌼szintike🌼 :
Respect🤌
2026-06-23 22:03:53
0
ameszarosdomi :
Hangosabban! ❤️✨
2026-05-30 11:31:41
265
Bali Kata :
A legtökéletesebb élet az ez🙏🏽 hidd el❤️❤️❤️❤️pont ugyanezt gondolom😊 a lakás van értünk, a tárgyak tárgyak 😊 sokkal fontosabb, hogy minőségi időt töltsünk a szeretteinkkel❤️🙏🏽
2026-05-30 08:08:51
141
énvagyokén :
és én pont ezért követlek.az én anyukám azt tanította,hogy az a ház rendetlen,amit laknak,amiben élet van. 🤷🥰❤️
2026-05-30 08:36:58
184
Bernadett Horváth :
Ezert vagy az egyik kedvencem 🥰❤️
2026-05-30 08:39:55
62
Betti 🌻 :
Ezt szeretem benned…a természetessegédet.🥰3 gyerekes anyukaként üdv a”rumliból”😅
2026-05-30 11:38:22
154
Alexandra Dormány :
A tekkerolos videot azert en varom, szeretem nezni😁😅🥰
2026-05-30 08:18:47
29
Krisztina :
A ház van értünk,nem mi a házért. Akinél nincs kupi,az nem él,nem főz,mos és nem nevel gyereker,vagy kisállatot. Reggeltől estig lenne mit pakolni,suvickolni. De akkor mikor éljük meg a napot?Es munkahelyünk is van.
2026-06-03 11:16:45
31
Orsi :
Tökéletes vàlasz! Imádom!🥰
2026-05-30 08:09:13
106
_asandrii :
Abszolút példaképek vagytok férjeddel együtt! 🥹
2026-05-30 09:41:05
13
Viktória Korda :
Na hát köszi ezt a videót! Nekem mindegy mi van a házban, de a hozzáállás 10/100! 👌😁
2026-05-30 11:54:30
46
Bejja :
Annyira értékes tartalomgyártò vagy 🥰🙏🏻
2026-05-30 08:46:00
6
Anita :
Én azt vettem észre először,hogy milyen sokat nőtt a hajad🥹
2026-05-30 09:53:00
6
krisztinka :
en rendmanias vagyok. de imadtam a lanykori rumlis-rendet teremto videoidat, ott szerettelek meg!
2026-05-30 12:32:13
72
💎Scarlett💎Mustafa💎 :
Igy van! Isten áldjon legyél mindig boldog és egszséges 🙏🥰
2026-05-30 08:13:12
7
Odette Kármán :
Ennyi! ❤️
2026-05-30 09:43:33
8
Nikoletta Kovács :
Nekem parom mondta azt legutobb, mikor vartuk a szuleit hozzank, (Londonbol repultek haza, en pedig idegbeteg modjara elkezdtem mindent IS kitakarítani), hogy nem Erzsebet kiralynet varjuk ide. Nyugodjal szepen le, alap takaritasok megvannak, ne stresszelj! Es mennyire igaza volt. Nehez volt ezt elfogadnom, mert en otthon is allandoan a stressz takaritast lattam es hozom magammal, de neha erzem, hogy jobb, ha elengedek 1-2 dolgot ✨
2026-06-06 13:45:08
6
Dóri :
És én pont ezt szeretem benned 🥰
2026-05-30 08:47:11
9
Anyaszívvel | Berni🌸 :
És milyen jól teszed mindezt 🥰
Jó látni, hogy vannak még önazonos influencerek 🙏
2026-05-30 10:55:33
8
Renáta Lénárt :
ez az egyik kedvenc videóm tőled!!!😍😍😍😍
2026-05-30 14:05:28
5
Nagy-Balog Erzsike :
Nagyon nagyon Igazad van !!!! Egyetértek veled ! És ezért vagy a szemembe jó !!! 😍🥰
2026-05-30 08:26:02
6
〤Minnieッ :
Pontosan. Nagyon jol beszélsz 🥰 ettol vagy eredeti❤️mindenki olyan amilyen. (Én is baromi kupis vagyok pedig gyerekem is van😂😂)
2026-05-30 08:33:55
10
Váradi koleszar Virág :
11 : 23 van. édes anyuka vagyok nekem is jóban számít az együtt töltött idő ma még nem csináltam semi a gyerekemen kívül és boltba voltam de így jo nekem majd meg csinalom
2026-05-30 09:24:57
7
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm
homepage.