@retegi_ticia: Válasz @MaakLina részére Nem fogok olyat mutatni ami nem vagyok. Sorry but not sorry.

Kiss-Rétegi Tícia
Kiss-Rétegi Tícia
Open In TikTok:
Region: HU
Saturday 30 May 2026 08:01:58 GMT
331698
36329
401
355

Music

Download

Comments

piroska876
Tímea :
Nagynéném 73 éves. Ő mondta, hogy nem én vagyok a házért, ház van értem.
2026-05-30 08:57:59
967
sallaybernadett
Sallay Bernadett :
Ez egy szeretettel és élettel teli otthon, nem bemutató terem. 🤷🏼‍♀️
2026-05-30 13:41:13
807
szintike872
🌼szintike🌼 :
Respect🤌
2026-06-23 22:03:53
0
ameszaros
ameszarosdomi :
Hangosabban! ❤️✨
2026-05-30 11:31:41
265
balikata79
Bali Kata :
A legtökéletesebb élet az ez🙏🏽 hidd el❤️❤️❤️❤️pont ugyanezt gondolom😊 a lakás van értünk, a tárgyak tárgyak 😊 sokkal fontosabb, hogy minőségi időt töltsünk a szeretteinkkel❤️🙏🏽
2026-05-30 08:08:51
141
vagyok_aki_vagyok.34
énvagyokén :
és én pont ezért követlek.az én anyukám azt tanította,hogy az a ház rendetlen,amit laknak,amiben élet van. 🤷🥰❤️
2026-05-30 08:36:58
184
horvathvencsi_
Bernadett Horváth :
Ezert vagy az egyik kedvencem 🥰❤️
2026-05-30 08:39:55
62
sullerbetti
Betti 🌻 :
Ezt szeretem benned…a természetessegédet.🥰3 gyerekes anyukaként üdv a”rumliból”😅
2026-05-30 11:38:22
154
alexanee924
Alexandra Dormány :
A tekkerolos videot azert en varom, szeretem nezni😁😅🥰
2026-05-30 08:18:47
29
szuszmiangelsz
Krisztina :
A ház van értünk,nem mi a házért. Akinél nincs kupi,az nem él,nem főz,mos és nem nevel gyereker,vagy kisállatot. Reggeltől estig lenne mit pakolni,suvickolni. De akkor mikor éljük meg a napot?Es munkahelyünk is van.
2026-06-03 11:16:45
31
orsi5209
Orsi :
Tökéletes vàlasz! Imádom!🥰
2026-05-30 08:09:13
106
_asandrii
_asandrii :
Abszolút példaképek vagytok férjeddel együtt! 🥹
2026-05-30 09:41:05
13
kordaviki
Viktória Korda :
Na hát köszi ezt a videót! Nekem mindegy mi van a házban, de a hozzáállás 10/100! 👌😁
2026-05-30 11:54:30
46
beuss2222
Bejja :
Annyira értékes tartalomgyártò vagy 🥰🙏🏻
2026-05-30 08:46:00
6
b.anita01
Anita :
Én azt vettem észre először,hogy milyen sokat nőtt a hajad🥹
2026-05-30 09:53:00
6
krisztinka111
krisztinka :
en rendmanias vagyok. de imadtam a lanykori rumlis-rendet teremto videoidat, ott szerettelek meg!
2026-05-30 12:32:13
72
scarlettmustafa24
💎Scarlett💎Mustafa💎 :
Igy van! Isten áldjon legyél mindig boldog és egszséges 🙏🥰
2026-05-30 08:13:12
7
odettekarman
Odette Kármán :
Ennyi! ❤️
2026-05-30 09:43:33
8
nikolettakovcs5
Nikoletta Kovács :
Nekem parom mondta azt legutobb, mikor vartuk a szuleit hozzank, (Londonbol repultek haza, en pedig idegbeteg modjara elkezdtem mindent IS kitakarítani), hogy nem Erzsebet kiralynet varjuk ide. Nyugodjal szepen le, alap takaritasok megvannak, ne stresszelj! Es mennyire igaza volt. Nehez volt ezt elfogadnom, mert en otthon is allandoan a stressz takaritast lattam es hozom magammal, de neha erzem, hogy jobb, ha elengedek 1-2 dolgot ✨
2026-06-06 13:45:08
6
dri79243
Dóri :
És én pont ezt szeretem benned 🥰
2026-05-30 08:47:11
9
anyaszivvel
Anyaszívvel | Berni🌸 :
És milyen jól teszed mindezt 🥰 Jó látni, hogy vannak még önazonos influencerek 🙏
2026-05-30 10:55:33
8
renike330
Renáta Lénárt :
ez az egyik kedvenc videóm tőled!!!😍😍😍😍
2026-05-30 14:05:28
5
nberzsike09
Nagy-Balog Erzsike :
Nagyon nagyon Igazad van !!!! Egyetértek veled ! És ezért vagy a szemembe jó !!! 😍🥰
2026-05-30 08:26:02
6
eg.minnie
〤Minnieッ :
Pontosan. Nagyon jol beszélsz 🥰 ettol vagy eredeti❤️mindenki olyan amilyen. (Én is baromi kupis vagyok pedig gyerekem is van😂😂)
2026-05-30 08:33:55
10
virag329
Váradi koleszar Virág :
11 : 23 van. édes anyuka vagyok nekem is jóban számít az együtt töltött idő ma még nem csináltam semi a gyerekemen kívül és boltba voltam de így jo nekem majd meg csinalom
2026-05-30 09:24:57
7
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About