@misha_katsurin: Котлета по-київськи 🇺🇦 Складність: ✳️✳️✳️*️⃣*️⃣ Приготування: 1.5 години Смак: 5 Нам знадобиться: куряче філе 1 шт куряча кістка (за бажанням) яйце 2 шт борошно 0.5 стакана сухарі панко 0.5 стакана олія соняшникова для смаження 1 л вершкове масло 2 ст.л. часник за смаком кріп пучок сіль за смаком лимон оливкова олія огірок 1 шт салат ромен пучок картопля молода дрібна •Отже, перебиваємо до однорідності вершкове мʼяке масло з часником, сіллю та кропом. За допомогою харчової плівки формуємо ковбаску й переміщаємо до морозильної камери. •Для зручності зачистки кістки, раджу попередньо її відварити. •Також, відварюємо нашу картоплю. •Куряче філе зачищаємо, відрізаємо зайві шматки, розрізаємо посередині і розкриваємо, як книжку. Відбиваємо, солимо, перчимо. Закручуємо в мʼясний рулет вершкове масло з кісткою та формуємо за допомогою плівки гарну котлету. Переміщаємо в морозильну камеру. •Заморожену котлету паніруємо в борошні, яйці та сухарях, два рази. Смажимо в дуже гарячій олії до румʼяної скоринки і доводимо до готовності в духовці. Приблизно 15 хвилин, при температурі 180 градусів. •Відварену картоплю також посмажили в олії, посолили. Листя салату з огірком заправили оливковою олією, фрешем лимону та сіллю. •Смажену ніжку, за бажанням, прикрашаємо декоративною серветкою та подаємо з картоплею і салатом! Смачного, любі.
Міша Кацурін
Region: UA
Saturday 30 May 2026 08:30:30 GMT
Music
Download
Comments
Kasanka :
А кістка нашо була?
2026-05-30 15:36:33
733
Maraki :
Корн дог по Київські
2026-06-01 07:57:26
365
Роман :
незнаю, піду гляну як дядя Ярославський готує)
2026-05-30 09:28:06
209
Fire Fist Gregor :
я так и не понял зачем нужно кость
2026-05-31 10:34:36
185
greenluck :
Почулось: «починаємо з бананів» 😳😳
2026-05-30 15:57:55
154
##ТАРУС## :
а папір можна їсти?
2026-06-02 20:49:08
5
Ірина :
смачно, але міліон калорій на 1 штучку😭
2026-06-02 12:49:44
14
Настя :
а пюрешка?
2026-05-30 14:17:55
23
Nowbang :
це вже корндог якийсь
2026-05-31 05:33:05
9
Re:zero :
2026-05-31 18:04:13
5
Yoshi & Yuki :
Без пюрешкі ? 🤪
2026-06-02 08:58:42
4
marusenjka89 :
Забагато зелені в маслі, має смачно витікати маслечко, а не зелена жижа))
2026-06-01 10:37:04
9
Тимоха :
головне що кістка є
2026-06-03 16:54:03
1
ᵐᵉᶦᶫᶦ :
я щас обрыгаюсь
2026-06-04 12:46:30
0
almazov8814 :
2026-05-31 06:50:35
14
DmytroRoda|Машиніст|Світло :
як же це 🤤🤤🤤🤤🤤🤤
2026-05-30 10:28:37
5
Hayealyyy🩵 :
Так смотрю будто готовить умню
2026-05-31 10:07:09
5
lisska :
Фу скіки зелені💔
2026-05-31 17:03:40
9
account1747584919474829 :
Звідки в тебе бронь
2026-06-04 20:29:18
2
Мясоед :
кто же тебе сказал что это правильная котлета по киевски,😂😂
2026-06-14 18:21:34
2
Ярина🩷 :
співчуваю тим в кого 00:00-04:00
2026-06-01 14:12:19
1
witch666salem :
Конечно знаем это же наша русская кухня.
2026-05-30 14:25:10
2
krutoykot :
а коли будуть нові відео на ютубі?
2026-06-01 17:14:30
1
To see more videos from user @misha_katsurin, please go to the Tikwm
homepage.