@_yuliia_chumak_: 🟢 Інгредієнти: * 3 кг молоденьких кабачків (шкірку можна не знімати) * 1 кг цибулі * 1 кг моркви * 1 головка часнику (або більше, якщо невелика) * 50 г солі * 100 г цукру * 50 г оцту 9% * мелений перець — за смаком * 300 г томатної пасти 🟢 Приготування: 1. Кабачки, цибулю та моркву нарізати шматочками. 2. Окремо обсмажити або протушкувати овочі до м’якості. 3. Подрібнити все блендером до однорідної маси. 4. Додати томатну пасту, сіль, цукор, перець і подрібнений часник. 5. Проварити 30–40 хвилин, періодично помішуючи. 6. Наприкінці влити оцет і проварити ще 5 хвилин. 7. Розкласти гарячу ікру у стерилізовані банки та закатати. Виходить дуже ніжна, густа та смачна кабачкова ікра на зиму. 🥒🥕🧄🍅 #кабачковаікра #ікраназиму #заготовкиназиму #домашнізаготовки #консервація
_Yuliia_Chumak_
Region: UA
Saturday 30 May 2026 10:14:11 GMT
Music
Download
Comments
user7030639424274 :
Ніколи в кабачкової ікри не було часнику
2026-05-30 17:23:27
6
UA :
краще брати старі кабачки, меньше води буде.
2026-05-31 05:45:36
2
Yuliya Cat :
Скільки баночок приблизно виходить?
2026-05-31 09:49:04
0
user4516381631353 :
А шо вже почалось? Я тільки відійшла від торішньої консервації 😁😁😁
2026-05-31 08:18:18
3
Тася :
Юличка, можете подсказать какой измельчитель у Вас? Тоже хочу такой.
2026-06-21 07:54:09
0
Віра :
А ви не перевертаєте банки,коли вже закатали?
2026-05-31 15:58:15
0
Аліна Кобилинська :
при кімнатній температурі можна зберігати ?
2026-05-31 05:48:48
0
Світлана Клименко :
ДЯКУЮ ЗА ВАШ РЕЦЕПТ,ОБОВ'ЯЗКОВО ЗАКРИЮ І СКУШТУЄМО.❤️
2026-05-31 07:43:37
1
bogom_dannay :
У меня такой же рецепт, но без уксуса, ведь кислоты достаточно от томатной пасты!
2026-05-30 14:11:32
3
Busenka Smile ❤️🔥 :
блін круто , все просто так розказали , обов'язково спробую 👍
2026-06-16 18:01:12
1
Вікторія Котляр :
2026-05-30 15:33:45
1
Олена Адисьова803 :
я цибулю та моркву жарю
2026-05-30 20:37:26
5
452533anna_ :
А що вже порааааа....ми тільки висадилися 🤣🤣🤣
Ближче до осені ,тоді да👍👍👍
2026-05-31 14:47:12
0
Катерина Дем Янцева :
❤️❤️
2026-05-30 14:43:08
0
Ірина Ірина :
теж такий рецепт, тільки тушкую годину овочі і ще півгодини з пастою,бо з меншим часом в мене рідка виходить
2026-05-31 14:51:45
0
Lubov1235642 :
у меня с вами совпадают,готовка и кастрюля такая же
2026-05-31 06:57:32
0
вікуся :
дякую🥰
2026-05-31 13:23:37
0
тамара :
взяла ваш рецепт на заметку будем надеяться будет вкусно.
2026-05-30 17:48:32
0
elenakara021 :
я тоже так закрываю
2026-06-21 20:54:41
1
мирабэлла :
столько мороки😳😳😳😳все режу ножом брусочками кидаю в рукав в духовку чтоб томилось на часика полтора два.....потом блендерим приправы по вкусу + уксус закатываем и укутываем до полного остывания..... очень вкусно и без масло ...(.от масло у некоторых людей изжога)
2026-06-24 21:30:20
0
Ольга Удовиченко :
дде ви купуете таку томатну пасту?!👍
2026-05-30 16:50:08
0
Наталья Кравчук :
стерелизуем???
2026-05-30 20:46:21
1
Марина :
🥰🥰🥰
2026-05-31 05:48:26
0
людася :
🥰🥰🥰
2026-05-31 03:56:01
0
Людмила :
🥰🥰🥰
2026-05-30 15:03:25
1
To see more videos from user @_yuliia_chumak_, please go to the Tikwm
homepage.