Pewnie zaraz mnie zjecie, ale wolę dobrą współpracę z Putinem ( współpracę, nie poddaństwo) niż z tym komikiem. Pozdrawiam Grzesiu 😊 I uwielbiam Ciebie słuchać.
2026-05-30 10:36:11
21
Anna Ochlik :
Zasięg
2026-06-06 05:03:51
1
Adam.S🪷😏⚓🇵🇱🫡👊 :
Coś w tym jest🪷🫡👊💐
2026-05-31 15:15:40
1
jacekbialobrzeski :
Brawo Panie Prezydencie....👍👍👍👍
2026-05-31 07:32:59
1
antonio :
jakie to mądre, i na czasie🥰🥰🥰🥰
2026-05-30 17:51:02
2
marzenakostrzewsk7 :
2026-05-30 12:10:03
1
Joanna🇵🇱🇨🇾 :
Ja nie dowidzę,ale pytanko mam. Rudy osiwiał czy aż tak źle widzę? Poważnie pytam.
2026-05-30 10:39:08
3
Robert Olszewski :
i na to wychodzi że Putin miał dobry pretekst do interwencji
2026-05-30 15:50:57
5
user85558173386318 :
Odessa 2014r tam tragedia
2026-05-30 18:20:34
4
Adam :
każdy o tym wie i co? nikt z tym nic nie robi, dlaczego? i to jest pytanie
2026-05-30 20:42:17
2
sebastianadamus46 :
👍
2026-05-30 11:35:14
2
Robert boh :
👍👍👍
2026-05-30 16:39:16
0
To see more videos from user @oczami.faceta, please go to the Tikwm
homepage.