În Germania poți să bei oriunde în tren în autobuz .tramvai parc pe stradă vai de capul vostru de reduși.
2026-05-30 11:31:21
9
Radut Bogdan :
salutare tuturor 🙋 salvați, comentați și distribuiti vă rog!
2026-05-30 11:01:14
5
GheorghePumnu :
[Photo] Frumos moment e de Oscar
2026-06-19 18:37:38
5
MGM 🛡️ :
Așa ar trebui sai tratam toți. Prea plecam capul la statuile astea de polițiști
2026-05-30 11:17:19
6
Cristian Gabriel :
aroganta domnișoara, intreab-o sau spune-i să aplice câteva articole că habar n-are🤣
2026-06-02 16:17:31
11
Alesandro...🤫🫣🤫 :
Broo😉 tu le-ai vb frumos, i-ar polițistul cu ochii de broască te-a ațâțat că îți dă 3 amenzi diferite😂 de șmecher, acolo te-a provocat😳 iar eii fiind 5-6pers te-au luat aiurea să-și facă ei targhetul, restul de polițiști au fost ok dar din cauza colegului 🤔 a trebuit să se subordoneze lui ca să nu-l facă de căcat in fața voastră😁
2026-06-03 12:28:40
7
cristianalex925 :
La capăt la zețari am vrut să zic
2026-06-01 16:50:41
1
MGM 🛡️ :
Auzi 3000 mii îți dă Poliția dacă înjuri. Și eu eram respectuos. De asta sunt sărac ca nu știu cum să fac banii 🤣🤣. Vin trei mii doar dacă înjuri poliția în câteva secunde 🤣🤣🤣
2026-05-31 16:34:29
0
Ion Pana :
😂😂😂
2026-06-16 10:07:38
0
i.gabriel23 :
@
2026-06-27 11:28:00
0
Valentin :
😂😂😂
2026-06-26 10:01:34
0
To see more videos from user @radut.bogdan, please go to the Tikwm
homepage.