@elit_autoclub: #elitautoclub #ламба #ламборгини #lamborghini #хуракан

elit_autoclub
elit_autoclub
Open In TikTok:
Region: UA
Saturday 30 May 2026 14:00:14 GMT
462957
7716
400
1520

Music

Download

Comments

:
Порівняв машину вагою 800 кілограм і машину вагою 3 тони😂😂
2026-05-30 19:35:58
403
:
Щось тих 5.5 їде як 2.0😂😂😂😂
2026-06-04 06:33:57
129
:
а то у вас ручнік вкл???
2026-06-27 09:28:02
1
:
Ні друже проти ламборгіні не вийде
2026-05-31 08:09:51
73
:
ягуар хкр ще у продажу?
2026-06-25 19:11:16
1
:
Ручнік тримає😂😂😂
2026-05-30 14:56:09
92
:
200+ на ручніку )))
2026-06-02 05:14:51
112
:
чому всі пишуть про об'єм, вагу та крутний момент, але ніхто не пише найочевиднішу річ, що в Мерсі 360 лошадок, а в Ламбі 640 ?)))
2026-06-01 11:24:39
29
:
та я ліфом того мерса на старті обжену
2026-06-03 04:52:00
12
:
він ще і з ручника не зняв
2026-05-31 09:26:37
37
:
Мерс на багато безпечніший і комфортніший, ривок у Ламби то таке
2026-06-01 22:36:26
7
:
Признай 5.5 не їде
2026-05-31 08:22:32
5
:
я афигел, у тебя приборка горит показывает что ты на ручнике.
2026-06-19 22:50:17
6
:
с ручника забыл сняться😂😂😂😂
2026-05-31 14:59:20
85
:
Куда ти тим коритом проти ламби
2026-06-04 19:36:58
6
:
Не сегодня дядя 😅😅
2026-05-31 09:43:50
10
:
мерс всеодно круче
2026-05-30 20:41:06
6
:
Мерс не отстае😂😂😂
2026-05-30 17:33:00
5
:
тю... в мене Ланос їхав 160, причому по ямах...
2026-06-02 12:01:47
5
:
Красава) я тобі отвічаю )
2026-06-23 16:01:17
1
:
Це як равлик і мураха😆
2026-06-27 11:42:05
1
:
щось слабенько ...😂
2026-06-23 20:09:12
1
:
я її тоже бачив на цій трасі
2026-06-04 16:19:54
2
:
виїзд з Гори? ....
2026-06-26 20:22:02
1
:
треба було на кубовий мотик сідати а не на ягуар.
2026-06-12 20:59:43
1
To see more videos from user @elit_autoclub, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About