Ana-Maria Anita ❤ :
Pe mine nu ma pus pe gânduri,e foarte frumoasa,eu poate nu știam să o scriu atât de frumos, însă eram conștientă de asta,cu puțin sunt fericită, și strălucesc și asta multi nu pot accepta, și tocmai de asta au încercat să stingă lumina mea,doar să strălucească ei,dar ce crezi ei nu au putut,este întuneric, beznă la ei în suflet.
Eu sunt o fată simplă de la țară,dar cu un suflet mare,am iertat multe,doar să fie bine,am trecut peste,dar nu mai merge.
2026-06-04 07:33:18