Ce frumos vorbește un om educat despre istoria ROMÂNIEI, respect maxim
2026-05-31 06:39:10
29
DRAGON'S E MIR :
🙏🙏🙏
2026-05-31 21:17:42
10
Nicolae Nicolas :
Povești
2026-05-31 16:10:30
2
💀MrBebbiX💀 :
Ștefan cel Mare a fost Domn al Moldovei (1457–1504), nu rege al Daciei. Totuși, denumirea de „rege al Daciei” apare în cancelariile occidentale ale vremii (în special în documentele milaneze din 1489), reflectând rolul său major, autoritatea sa regională și proiectele de unificare creștină din acea perioadă.
2026-06-01 19:51:25
1
Cezar Tenea :
GETIA MAGNIFICA
2026-05-31 12:49:38
14
Alexxx :
Domnul Ioan Aurelian Pop este unul dintre noi.
2026-06-01 08:55:39
2
dima :
Felicitari , multumim, si va astept cu cat mai multe informatii !
2026-05-31 06:34:05
9
Claudia Lissa :
Valahia
2026-05-31 09:50:54
3
Free Grace Scholasticism🍷 :
Ioan Aurel Pop nu este Dacopat btw, doar pt ca vb de dacia nu inseamna ca nu accepta teoria continuitatii románe
2026-06-22 05:46:44
2
dragosdragos4950 :
Ferdinand Intregitorul!!
2026-06-22 10:46:15
1
vasilerusu0775 :
BRAVO MAXIM RESPECT ❤️
2026-05-31 07:28:31
3
Nicolae Iacob :
Mulțumesc mult dle profesor
2026-05-31 16:26:24
2
andrei555 :
clar ca bună ziua!
2026-05-31 11:19:11
3
Dorinel Predescu :
2026-05-31 08:35:56
2
Petrică Angheluță :
Rex de Dacium
2026-05-31 10:20:54
4
Paul Coste "PacoFi8" :
el Rey de Dacia la Milano 1850
2026-06-01 21:03:42
1
raduvlad1964 :
2026-05-31 07:10:09
1
daniela DANIELA :
respect
2026-05-31 10:47:59
1
george :
Dacă era atunci ceva legat de epoca modernă nu mai existam .
2026-05-31 06:28:09
2
Red Dog :
Felicitări pentru munca depusa!
2026-06-02 19:30:28
0
OMEGA68 :
2026-06-06 22:12:18
0
Ovidiu Roman5 :
Cel mai bun istoric ,RESPECT DL PRESEDINTE ❤️
2026-06-20 13:04:50
0
iulianasabu :
Felicitări! Istoria trebuie să o cunoaștem așa cum a fost,vă urmăresc cu interes......
2026-06-25 10:11:50
0
🐺Vαʂιʅҽ Pσρ🐺 :
respect
2026-05-31 19:22:24
0
To see more videos from user @angel.draganoiu, please go to the Tikwm
homepage.