Cei analfabeți care il votați il auziți ce spune sau sunteti chiori,prosti si surzi?😳😳😂😂😂
2026-05-31 07:31:16
27
mirellaoscarsson :
Iar el își cumpără delicatese de la italienii din preajmă. Lua-te-ar circu’ de 🐀!
2026-05-31 05:43:34
28
Nelu :
sugeranistilor, luati-va debilu ,,,🤔🤣😂
2026-05-31 07:58:58
14
TataHarry :
băi frate am mâncat și eu aer. e bun dar nu ține de foame. bă ești dus rău de tot. vezi că te așteaptă Bălăceanca
2026-05-31 09:22:44
26
Moncher :
cer control psihiatric
2026-05-31 11:41:52
7
calingrad1 :
dacă te auzea Vlad Tepes,erai rumeguș 😂
2026-05-31 08:46:49
16
Sixty.Niner* :
Omul ăsta este un nebun, iar admiratorii lui cretini.
2026-05-31 12:01:19
3
Costica Barbu :
BĂI DEMENTULE TU TE HRĂNEȘTI CU KK RUSESC.
2026-05-31 14:42:39
9
user8157401683529 :
DAR DILIMACHE ,CU CE MORȚII LUI SE HRĂNEȘTE , ĂSTA E ȘARLATAN MARE
2026-05-31 11:20:42
8
user383813028273 :
Și proștii se hrănesc cu elucrubațiile tale !
2026-05-31 12:56:56
3
Gheorghe Patrascu :
Daci se hrăneau cu berbecuți la proțap,de aia Romania este o tara de păstori, lasă dracu vrajeala Georgescule
2026-05-31 10:12:28
7
Petronel Holtea :
Trăsnite-ar Dumnezău de excroc ordinar împuțit!
2026-05-31 11:19:50
8
Dorin0007 :
ĂSTA E COMPLECT IDIOT
2026-05-31 16:43:08
9
MercedesVECEUgeely 💩 💩 💩 :
Hrănește-te tu cu niște formol alegesar prafu de tine de rusofil parșiv dement
2026-05-31 16:22:24
8
David Necula241 :
Șarlatanul!
2026-05-31 11:38:06
8
Lucian . :
ferească Dumnezeu 🙏
2026-05-31 06:19:08
18
Alexandru Lupu :
Dilimache
2026-05-31 11:43:42
7
Dragos Aurelian :
trebuie sa pasti iarba și cu o gura de aer și gata 😂
2026-05-31 07:45:38
10
Janel Iosub :
dacii se hraneau cu multa pi....da😂
2026-05-31 08:18:08
6
eugenp :
Bai nene tu prostești fraierii. ,păi eu când am fost la munte până nu am făcut grătar u m-am simțit sătul
2026-05-31 10:08:02
3
eduard :
ești dus rău omule
2026-05-31 11:55:52
3
Gaby Gabriel nadtase :
zBINE BRE .RĂMAI LA U.T.A. FRAGI ,FRAGI CREZI CĂ MAI SUNT ? DUPĂ N.D. DUMNESTA MAI NE TREBUIE TERMINĂM CU AGRICULTURA ,SI DEVENIM CULEGĂTORI LA ALTITUDIN😏😏I
2026-05-31 12:59:22
3
Adrian Resiga37 :
Un păcălici care se vrea șarlatan...
2026-05-31 11:23:16
4
peakook13 :
Tu oricum nu faci parte din poporul roman , poate doar ca vorbesti romaneste......doar atat 🤔🤔🤔🤔
2026-05-31 11:25:58
3
To see more videos from user @roxi_morticia_afterdark, please go to the Tikwm
homepage.