@reddit.ponashomy: Ці люди побили всі рекорди колективної СЛІПОТИ! 🤯 Скажіть, що ви неуважні, не кажучи цього! 🫣 Цей тред із Threads просто підірвав мережу. Люди діляться своїми найбезглуздішими фейлами, які сталися через банальну неуважність: від розетки, яку не бачили 22 роки у власному коридорі, до «чаю без чаю» та розмов по телефону, який у цей же момент панічно шукають! А яка історія добила вас найбільше? Пишіть у коментарях свій топ-фейл через неуважність, почитаємо разом! 👇✨ #реддітпонашому #історіїукраїнською #гумор #фейли #неуважність
Vitaliy Reddit
Region: UA
Sunday 31 May 2026 10:15:48 GMT
Music
Download
Comments
Anastasiia Dietolog :
Дякую чудовим людям за такі історії, тепер я розумію, що це ок🙈
2026-06-01 08:04:33
177
Olesya Kuts :
Приїхала машиною на роботу, після робочого дня пішла на маршрутку, десь посередині дороги до маршрутки зрозуміла…
2026-06-02 20:39:54
32
Зорина :
За чай у мене так само було 🤣
2026-05-31 20:07:51
29
Oleksandra_ukr :
О, мій коментар 😂😂😂
2026-06-06 08:47:27
4
jkuxi :
З приводу телефону у мене було так само, у мене стояв графічний ключ, теж користувалась 3 роки. В моменті забула, плакала годину, ще годину намагалась згадати, в решті решт мені терміново треба було зателефонувати, я «збросила настройки», а щоб це зробити треба придумати новий графічний ключ, поставила той який не забуду самий популярний букву л англійською, берусь одразу після збросу розблоковувати телефон і машинально увожу тей самий забутий ключ. Ви тільки уявіть моє розчарування
2026-06-21 23:14:11
4
Вікторія Степовенко :
оооо я не одна така урааа😍😍😁
2026-06-04 12:40:14
4
Янина Иоанна :
наварила борща с щавля. думаю на стол накрою. в холодильник за сметаной полезла, а на двери холодильника лежит спокойно щавель.....
2026-06-01 15:26:49
4
Ольга :
я после перекура, вернулась в ресторан и села не за свой столик
2026-06-03 04:19:09
2
Альона. Майстерня тепла🐝 :
Я своїй бабусі пообіцяла до свята купити воду і привезти. Був дуже важкий насичений тиждень, як заїхала до бабусі наступного дня після свята і кажу: "Ой, щойно згадала, що забула купити Вам воду..." Бабуся: "Що з тобою? Ти купила і завезла кілька днів тому!" Їй 91, мені менше, враження, що навпаки😂
2026-06-02 16:36:06
6
Mary_Ana666 :
Коли вводиш пароль від телефону або карточки саме головне не почати його згадувати, перевірено😁😂
2026-06-01 11:33:39
20
__angel_a :
Їздила на роботу на велосипеді. Виходу після робочого дня - велосипеда нема. Обшукала всю територію - нема. Вирішила, що це колеги так пожартували, засмутилася, продовжувала пошуки. Аж тут зателефонував чоловік і спитав, коли мене забирати з роботи( в той день велосипед зламався і на роботу я приїхала на маршрутці. Просто забула про це)
2026-06-01 13:37:19
7
Мирося Конько :
про пароль на телефоні в мене таке було
2026-06-01 06:16:39
20
asuyz :
Хотіла висипати стік цукру в чашку, а висипала в смітник 😅
2026-06-01 09:29:18
7
Roman Derkach :
ой бляха, я раз так після дня народження друга, вночі поїхав в аеропорт, на іншому кінці Варшави,а не додому😂 і в мене сів телефон, добре що водій наш попався і відвіз мене додому😂 я ще й як приїхали в аеропорт кажу куда ти мене на*уй привіз
2026-06-04 10:15:55
3
leeloo_dallasss :
Нє ну шукати телефон в темноті, підсвічуючи фонариком з цього ж телефону - це ж класика 😂
2026-06-02 08:03:19
4
⋆˙⟡➶𝐿𝑜𝑚𝑖 𝑅𝑎𝑣𝑒𝑛 ➴⟡˙⋆ :
вчора 15хв шукала окуляри (вони були на голові). до того шукала ключ від номеру, думала вже загубила (я забула його в дверному отворі 🫠)
2026-06-22 17:53:06
1
Marina :
Кожний день зранку мию голову. Якось з вечора помила, зробила красиву укладку, щоб на ранок мати гарну зачіску. Встала, зайшла в ванну, стала перед дзеркалом, почистила зуби і за звичкою намочила волосся, коли хотіла нанести шампунь, щоб вимити, зрозуміла, що в бігудях.
2026-06-01 14:35:44
4
Картини з прикрас ❤ :
я шукала телефон, який тримала в руці через смарт годинник , який на тій же руці.
2026-06-01 18:02:30
3
christy :
Колись у школу на малювання принесла малюнок кролика з 2 лапками, не знала за що знизили оцінку, але у мене все життя були кролики, і я бачила їх кожного дня по декілька разів, і просто забула що у них по 4 лапки а не по 2😅
2026-06-14 00:47:03
4
Любовь Покосовская :
в сенсі цукерки з кицьою 😳?
а де корівка поділась ?
2026-06-23 19:23:12
0
elis_ka♡ :
мила посуд і забула про це...я тупо пішла за ще однією брудною тарілкою в іншу кімнату і почала вже прибирати в іншій кімнаті, а потім прислухавшись почула звук води і зрозуміла що я навіть кран на кухні не виключила...от так от
2026-06-23 19:43:08
0
🍍Ананаська🍍 :
цілий день ходила в сонцезахисних очках і в один момент не зрозуміла куди вони пропали, на голові нема в сумці нема вже продумала що загубила поки не зрозуміла що вони на очах 😂🤭
2026-06-23 14:26:19
1
Вікторія :
Про душ теж було ☺️тільки я в кінці згадала після того як погодилась і помила голову А зазвичай я це в першу чергу роблю 😁
2026-06-02 14:06:25
1
Настюхінс🖤 :
😁😁😁
2026-05-31 19:16:23
2
𝐀𝐍𝐔𝐓𝐀 :
@__Anytkaa__
2026-06-21 00:21:00
1
To see more videos from user @reddit.ponashomy, please go to the Tikwm
homepage.