@retegi_ticia: Reklám - Imádok görkorcsolyázniiiii!🥹😍❤️Neked melyik a kedvenc mozgásformád? A lila ruhám a @GymBeam oldaláról vsn, ahol egész évben tudjátok használni a TICIA5 kuponkódomat kedvezményért!😍✨
Kiss-Rétegi Tícia
Region: HU
Sunday 31 May 2026 16:29:39 GMT
Music
Download
Comments
pappanita3999 :
Engem Bori inspirált a korizásra. Tegnap vettem is. És 33 évesen két gyerek mellett szeretnék heti 2-3 nap gurulni egy kicsit. ☺️🥰
2026-05-31 19:14:57
50
Ale👑💗 :
legöriztem😁 néhány km-t😂❤️
2026-06-01 15:42:26
29
_b.rami99_🙋🏼♀ :
szerettem, amig el nem estem és törtem el a kezemet🤣🤷🏽♀️
2026-05-31 20:42:36
11
Ágika :
37 eves,2 gyerkoccel...de imadok ❤️
2026-05-31 16:35:13
27
X É N I I 🌸 :
29 éves, 2 gyerekes anya vagyok... 🙈 Imádok korizni 😍 sőőt a nagylányommal - aki 5 éves, együtt korizunk 😍
2026-06-15 17:25:01
1
🦋✨️Nelcsó✨️🦋 :
anya nem tud rám szólni,mert az én házam!😆😆😆 de jót nevettem rajta🤣🤣
2026-06-01 06:07:02
13
animjj :
A virágállvány honnan van ? Esetleg linket is kérhetek? 🙂
2026-06-03 11:36:23
0
Kinga 👨❤️💋👨🐕&Rio🌸 :
Én pont tegnap gondolkodtam azon hogy veszek 1et, úgyhogy ezt egy jelnek veszem😃🥰
2026-05-31 16:39:22
6
Merci Miklós 🫧🎀👩💋 :
Lökött nő.... 😂❤️
2026-05-31 18:23:43
3
Adri🇭🇺🎂09.18 🇦🇹 :
gyere és taníts mert 30 évesen most akarok megtanulni 🫠🤯
2026-05-31 16:34:41
5
katakrausz :
én imádok korizni 😁 ráadásul mióta új korim van és világít a kereke 😍✨ (...egy 31 éves "felnőtt" 🤣)
2026-06-03 16:39:49
12
Böbiikee27🤩♌️ :
28 vagyok és én is szoktam mert imádom a görkorizni🤗🤗🤗😍
2026-05-31 18:49:59
21
minitorpee :
Harmadiiik
2026-05-31 16:33:21
2
Kinga Sárosi :
29 vagyok ráadásul anyuka és imádok görkorizni. mivel a fiam hokizik így jó edzés neki is nekem is 😁 egyik kedvenc időtöltésünk 🥰
2026-05-31 23:30:07
12
Fanni🙀🩷 :
első!!😘❤️
2026-05-31 16:32:40
1
Eka✨ :
Én is nagyon szeretek görkorizni❤️🛼
2026-05-31 17:48:09
0
b-ppetra :
én is imádom 🩷
2026-05-31 18:49:23
1
Lujza :
Uu nagyon szeretnék megtanulniii
2026-06-01 10:45:13
2
ficánka#demona :
🥰
2026-05-31 20:12:26
1
Ramy 😍 :
20 éve görkorizok, ha nem több 😍😄 imádom 🥰
2026-06-02 16:29:57
1
𑣲 TAMI 𑣲 :
Én is imádooook waaa de szeretek görkorizni 😍😍
2026-05-31 17:56:35
3
........s25ultra :
pont ma vettem görkorcsolyát :) 33 évesen. Régen imádtam most újra kezdem :)
2026-05-31 17:59:35
4
reka Pap :
Èn is ❤️
2026-05-31 19:02:07
0
Szami🇦🇹🇭🇺 :
Én meg 26 és idén kezdtem el!😂🥰
2026-05-31 16:48:52
3
To see more videos from user @retegi_ticia, please go to the Tikwm
homepage.
© 2021-2026 TikWM. All rights reserved.