хз, на 1200 можно нормально поесть . там например на завтрак можно поесть творога 2-5% с фруктами или орехами, на обед запечённая картошку с курочкой, и на вечер можно гречку/макароны тоже с белком и жиром.
2026-06-08 14:26:00
31
Шкрет :
Що за морозиво?
2026-06-03 19:58:22
5
Sonya Sukuna :
я живу на 500кал
2026-06-24 11:38:45
0
🥂🧁𝓤𝓵𝔂𝓪𝓷𝓪🧸🫧 :
я 550 в день😇
2026-06-12 19:06:23
7
deyl_motors :
Проблема правильного харчування номер 1 - це дорого
2026-06-03 14:33:17
17
Marichka :
я завжди їм на 1200кк
2026-06-01 12:54:16
15
angel :
700 кл живу
2026-06-10 22:45:28
3
Наоми :
А ви бачили той шикарний горіх?😳 Чи тільки я побачила?)
2026-05-31 20:10:02
20
Nazar :
Де рахуєш калорії?
2026-05-31 20:22:33
5
🇺🇦BOMBER🇺🇦 :
на 7 калорий больше я считаю это недопустимо
2026-05-31 22:00:21
20
garagabyk :
50грам овсянки И 50 грам ягодок......
2026-06-09 20:31:51
14
foxter :
то морозиво треба було чистити
2026-06-10 03:24:22
4
🤍𝕂𝕒𝕣𝕠𝕝𝕚𝕟𝕒🤍 :
давай допомагати я вам а ви мені я подивлюся ваші історії і лайкну А ви мою лайкнете
2026-06-22 18:02:57
1
Fib_Ukr_2008 :
Классный туз, 😝ставлю лосяру 👍
2026-06-11 18:59:00
4
Ok_71g :
что за мороженое?
2026-06-15 19:52:37
0
@qwerty :
1300 мій дефіцит, і я тааак наїдаюсь до відвалу. просто треба більше білків та овочів, і ситість гарантовано
2026-06-12 16:36:59
3
.nsst :
який аполло?
2026-06-10 18:29:30
3
😶🌫️ :
Роналдо ти тут ?
2026-06-07 16:29:49
2
To see more videos from user @maxburiak, please go to the Tikwm
homepage.