Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
API
Home
How To Use
Language
English
عربي
Tiếng Việt
русский
français
español
日本語
한글
Deutsch
हिन्दी
简体中文
繁體中文
Home
Detail
@ilahan.0l: 😩💋 #viral #fyp #foryoupage #veiwsproblem #tiktok 😩💋
𝐌͢αsκιитα
Open In TikTok:
Region: SO
Monday 01 June 2026 07:03:33 GMT
16773
982
2
744
Music
Download
No Watermark .mp4 (
0.53MB
)
No Watermark(HD) .mp4 (
0.5MB
)
Watermark .mp4 (
1.14MB
)
Music .mp3
Comments
naciima 💞🥀 :
😂😂😂
2026-06-27 21:52:32
0
To see more videos from user @ilahan.0l, please go to the Tikwm homepage.
Other Videos
LEKARZE PRACOWITOŚCIĄ ZAWSTYDZAJĄ ROBOCOPA Ja mam takie pytanie, bo ja dzisiaj oglądałem Polsat News od rana. I słyszę tak w naszym kanale. W jednym szpitalu ten młody lekarz, pan Kacprzyk pracował przez 11 godzin wliczając weekendy, dni wolne, itd. W drugim (Bródnowskim) 10 godzin. To jest 21 godzin. Ja już nawet się nie będę się wyzywał na tym lekarzu, tylko ktoś mu tę kasę płacił. Oba szpitale, to są szpitale samorządowe, miejskie, warszawskie. I w Warszawie, w mieście władze absolutnie nie wiedziały? Bo to nie jest możliwe, żeby pracować przez 30, 31 dni w miesiącu przez 21 godzin. Przecież to nie jest możliwe. I takie branie kasy to jest legalne? Ja się was pytam, władze miasta (miast w Polsce, powiatów), które wypłacacie kasę. Hej, prezydenci przecież wy wiecie, że u was są ludzie, którzy pracują po 20 godzin dziennie, prawda? Wszyscy wiecie, że to jest bajka. Czy to jest legalne, czy to jest kryminał? Czy da radę pracować 21 godzin dziennie przez 30 dni w miesiącu? Panie doktorze Jankowski, prezesie Naczelnej Izby Lekarskiej. 21 godzin dziennie pan Kacprzyk pracował. Czy to jest normalne? Czy to jednak jest kryminał jakiś? No, hej, lekarze z Naczelnej Izby Lekarskiej. No, powiedzcie. 21 godzin – da radę tak pracować? Wy się tym szczycicie? To jest normalne? Normalne? 21 godzin się pracuje dziennie? #PunktWidzeniaJankowskiego #GrzegorzJankowski #Polska #polityka #warszawa @polsatnews.pl
اقبل ينط الشارع مثل الغزال الفازع 🦌 #غزال #ابوظبي #ابداع #تصويري #🦌
Das denkt ein Iraner über den Mannheim Vorfall! #hossundhopf #mannheim
ئەوەی تۆی لەمن برد بەحەرامی بێت 🥲💔 #foryou #emran_music19 #tiktok
How can you tell me this story 🤣#viralvideo #viralreels #goviral #fyp
#fyp #elbruso #рекомендации
About
Robot
API
Legal
Privacy Policy