@olena.zbaranska7ladyluck: Відповідь користувачу @nataliya8080 #дякуювсесвітзаусе #ОленаЗбаранська #декретнавідпустка #пенсіяповнвалідності #христосвоскрес

Olena Zbaranska&LadyLuck
Olena Zbaranska&LadyLuck
Open In TikTok:
Region: UA
Monday 01 June 2026 15:11:15 GMT
1736767
23066
2646
7852

Music

Download

Comments

nattypositivity
НаТаАляЗХарактером :
Чому ви вирішили що якщо в людини немає стажу то людина не працювала????
2026-06-02 02:30:19
4415
eduardmaks22
eduard :
Відкрию секрет,люди тяжко працюють і без стажу
2026-06-02 04:44:41
6764
user2905335962047
Елена :
в мене нема стажу.але працювала все життя і нервувала все життя.не кажіть,що не знаєте
2026-06-01 20:21:39
1446
enot_455
Elena :
Со стажем 3000, без стажа 2500 , супер
2026-06-01 21:15:41
3382
lenabendjakaa
Лена :
Я працювала але без оформлення тоді хотів робити то мовчи. В 90годах не було робот тільки базари
2026-06-01 17:22:48
759
132orb_it
Льова :
Як це не сплатив жодної копійки? В кожному товарі купленлму в магазині закладені податки
2026-06-02 06:58:42
1621
vladsofienko
Влад Софієнко :
до 65 років ще потрібно до жити
2026-06-02 02:58:12
1001
user4468358124481
Наталія Ващенко :
Не кажіть про що не знаєте. Дуже багато людей працювали як воли без оформлення. І не по їх вині.
2026-06-02 03:55:19
267
irena_3456
Irena_3456 :
если нет стажа, это не значит что человек не работал всю жизнь!!
2026-06-02 05:40:00
1105
user1826749509200
user1826749509200 :
А за що їй 2600, ЗА ЩО?????
2026-06-02 04:53:54
22
liyafefe
Наталя :
а почему вы решили что человек не работал?🤔я сейчас работаю не оформлена и это уже так 9 лет!
2026-06-02 03:48:40
166
sergeyagafonov90
sergeyagafonov90 :
И Где была то держава которая разрешила работодателем Платить минималку остальное в конверте вот вопрос
2026-06-01 20:45:14
272
natasha_lunna
Natashen'ka :
Нет трудового стажа-это не значит "не работал"
2026-06-02 07:23:28
92
user63639560751433
Tasha :
Що ви мелите? Я дуже хочу щоб ви були дуже щасливою людиною і щоб ваша пенсія складала 2500 грн. Ні в чому собі не отказуйте, будьте щасливи.
2026-06-03 15:35:13
24
user4080711175834
Женя Шляхов :
2500. и 3200 со стаже та лутше не доживать до пенсии в нашей стране
2026-06-12 12:21:32
22
yaroslavshelih
Yar :
Потрібно ще дожити до 65 років!
2026-06-03 10:13:23
20
volodyaveredyk
Volodya Veredyk :
25 лет отработал на стройке без оформления, и таких миллионы.
2026-06-02 14:09:47
33
user3005307292852
Дженни :
а я какая " счастливая" 30 лет стажа и тоже 2595гр.
2026-06-02 09:19:29
34
user89603019174906
Светлана Палко :
А я дурепа заробляла стаж. Більше сорока років стажу, а пенсія 3 700.
2026-06-13 07:26:44
42
szew4uky
Yuliia Titor :
Ну стосовно того що людина жодної копійки не сплатила державі це ж не правильно!!!! Якщо людина робила покупки , 20% податків таки платила
2026-06-02 04:19:47
76
cinema_of_china
☞ᴮᵃⁱˡⁱ-ᴰᵒⁿᵍʲᵘⁿ☜ :
наше государство ничего не сделало, чтобы у всех была возможность работать официально... сейчас везде частники и не все дают эту возможность...
2026-06-02 05:00:01
112
irinapoliakova3
Irina :
А,Вы забыли какие были времена-базары,поездки,тяжести и разные погоды.
2026-06-11 20:20:15
16
polipol.y
poli.play :
Так почему государство не обеспечивает своих граждан работой с официальным оформлением?
2026-06-02 09:34:27
36
papuga202
PAPUGA :
ми кожен раз ходячі в магазин сплачуєм податки до 30 відсотків а то і більше....хай зарахують в пенсію
2026-06-02 17:03:52
54
To see more videos from user @olena.zbaranska7ladyluck, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About