@catasirares: În China, până și cele mai simple lucruri par desprinse din filmele SF! 🤯 Am testat un frigider inteligent care folosește inteligența artificială ca să-ți ia banii direct din cont. Scanezi codul QR, ușa se deblochează, îți iei ce vrei, iar când o închizi, senzorii știu exact ce ai ales și te taxează automat. Fără cash, fără card fizic, totul în doar câteva secunde! 📲 Tu ai vrea să vezi astfel de frigidere inteligente și la noi în țară? #catasirares #China #tehnologie #travel #vacanta
Cătă si Rareș | Slow Travel 🌏
Region: RO
Monday 01 June 2026 16:04:24 GMT
Music
Download
Comments
Gab! :
între timp în UE...
2026-06-01 19:44:20
3547
Costel :
în romania dacă se deschide ușa la frigider e dauna totală🤣🤣🤣🤣
2026-06-01 19:51:35
458
Fritz :
Destept ! Util !Practic !Ieftin !
2026-06-24 08:25:14
0
Danyel Albu :
in România după deschiderea ușii, primul lucru care,,pleacă,, este senzorul....
2026-06-02 04:35:49
267
GABRIEL SANDU :
La noi cu 3 lei nici usa la frigider nu o deschideai
2026-06-02 00:02:43
246
UJB :
in Romania doar dopul e 5 lei
2026-06-01 16:34:08
192
marva :
În România te taxa triplu 😂😂
2026-06-01 19:11:22
290
Marin Stroe :
La noi îți ia frigiderul cu tot.
2026-06-02 10:42:19
472
tzbt :
la noi 3 lei jumate e numai dopul 👍
2026-06-14 20:02:36
43
Chicos Marian :
La noi dai 3 lei numai pe ambalajul gol
2026-06-01 20:05:34
234
Nick :
e greu în România să ajungem la acest nivel!
2026-06-01 19:50:58
14
daniel stoica :
la noi 3 lei este o jumatate de covrig
2026-06-03 17:25:03
87
Valentin :
si asta-i bine ?
2026-06-01 16:46:52
5
Mihai Enache :
sunt și in UK astea,poate nu peste tot ca în China!!
2026-06-03 08:25:14
12
ggflorian :
China is TOP
2026-06-03 06:26:24
0
alessis97 :
Nici peste 100 de ani in România nu o sa avem asa ceva.
2026-06-01 20:07:35
13
vericu Cosmin :
La noi 3 lei iti lua aplicatia din start cand o porneai 😂
2026-06-02 17:00:14
18
bogdanzzz111 :
La noi alea sunt 20 de lei
2026-06-02 05:49:13
35
Oana :
o sa avem si noi,cam într o 1000 de ani asa ,poate 😳
2026-06-02 11:51:05
6
Pardos Alexandru Gabriel :
La noi ...inca mai merge pe caiet 😂😂😂😂
2026-06-01 19:47:24
18
Winer4Ever :
mi se pare ca daca comand din china apa e mai ieftina cu tot cu transport decat de la magazinul din colt in romania
2026-06-06 17:05:18
158
Lush :
În România te coasta 5 lei doar ca ai deschis frigiderul, 🤭😂🤭
2026-06-07 21:43:49
32
duroruci :
ok, nu zic ca nu-i frumosa tehnologia dar cu ce-mi imbunatateste viata chestia asta?
2026-06-01 21:28:19
9
Linu🇫🇷🗡️ :
numai zic nimic ca pentru apa si ceai plateai 11-12 lei, plus inca 5 lei extra pentru tehnologie😂
2026-06-02 01:58:52
64
CONSTANTIN DINU :
Nu ajungem așa nici în o sută de ani😂
2026-06-01 20:48:25
12
To see more videos from user @catasirares, please go to the Tikwm
homepage.