pa kaj berete ljudje?😂😂
vsi bi lokacijo..ma malo se poglobiti v objavo pa ne😁
Lago del predil 👍
2026-06-01 20:20:28
37
Vedran Mešić :
lakacija prosim
2026-06-01 19:53:28
2
user24858661662667 :
zastonj parking?
2026-06-06 12:38:35
1
Dedo-Sedik :
lokacija
2026-06-01 19:47:51
1
ST0KI® :
lahko bol natančno lokacijo
2026-06-01 19:46:27
2
šečer kockica :
Rebeljsko
2026-06-02 04:47:18
4
Ninček :
kje je to
2026-06-02 12:32:29
2
🔮 t j a s k a 🦂 :
wow
2026-06-02 10:58:42
1
Lovorka Dežmalj :
gdje je to 😁
2026-06-02 03:15:56
1
Goran Vukovic890 :
gde je to
2026-06-07 10:57:40
1
ODINTV-Gregor Hugo Vrtič :
Italija
2026-06-02 08:40:16
1
Joze :
kolpya
2026-06-07 18:37:58
1
TAJNE ŽIVE VODE :
kje to?
2026-06-07 12:50:31
1
Hendrix :
kje je to
2026-06-01 19:44:29
1
Maja Arnež :
ok voda za kuzke?
2026-06-02 07:55:20
1
ninagazibara :
Rajbeljsko jezero. Greva vsako leto. Ena restavracija, ni drena, lahko se kopaš, če voda ni premrzla. Enkrat sva se kopala junija a, ko
sva prišla julija je voda bila mrzla. Vsekakor vzemite s seboj vedno kopalke, brisačo in podlogo za ležanje. Čisto jezero in sprehajalne poti v okolici so prijetna ohladitev v poletnih vročih dnevih tako za nas, kot za naše štirinožne prijatelje. 🥰
2026-06-09 18:35:54
1
Switzerland🇨🇭 :
3 min.,a ne pol ure
2026-06-02 19:16:43
3
slo.sasha :
Res je ful lepo, priporočam. Lahko se pa gre naprej čez prelaz in se pride v dolino Soče
2026-06-02 20:58:15
1
Juliana Šeško :
🥰🥰
2026-06-03 14:30:29
1
Igor Drinovec :
🥰🥰🥰
2026-06-03 04:10:27
1
Buli :
😍
2026-06-02 16:26:54
1
sledge73 :
👍
2026-06-02 11:17:41
1
To see more videos from user @nikccc_, please go to the Tikwm
homepage.