@kariiinul: In sfarsiiiiiitttttt🥳🥳🥳 Abia aștept să fac chestii cool cu ea

karinul
karinul
Open In TikTok:
Region: RO
Tuesday 02 June 2026 11:00:21 GMT
11081
1021
42
9

Music

Download

Comments

catta_000
👑𝕮𝖆𝖙𝖙𝖆 heres :
primul,se aude rău videoclipul
2026-06-02 11:03:53
0
luca...ss
Luca :
îți sugerez următoarele când stai la birou foloseste un 35mm sau 24mm cu f2.8 sau f2 în 30fps uri și shuter speed 1/60 și iso în functie de lumină încearcă să nu îl urci mult sau ai putea să încerci un 50mm iați obiective cu focală fixa !!! decât unul cu focală variabilă de preferat 24-100mm sau 24-70mm
2026-06-02 19:08:53
0
not.alex16hz
Alex16hz :
Camera e foarte buna pentru incepatori! Eu personal as alege Nikon pentru profesionalism
2026-06-03 09:26:51
0
stefdragomir
Ștefan Dragomir :
timpul de expunere trebuie să fie setat dublu față de numărul cu cadre cu care filmezi. dacă filmezi 25fps, o să trebuiască să pui timpul de expunere la 1/50, dacă filmezi 50fps o sa pui timpul la 1/100.
2026-06-02 11:57:44
1
astrono5674gaming
astrono5674gaming :
2026-06-02 13:05:47
5
dumy_black01
dumitrache andrei 🟦🟨🟥 :
2026-06-02 14:03:59
0
dobre615
Tails :0 :
În sfârșit nu mai facem video cu microwaveul😭💔
2026-06-08 22:13:26
0
bekoletz
Bogdan Crisan :
Prima cameră, încă merge bine, în 3 ani face majoratul 😅
2026-06-03 13:53:49
2
vladone001
vladone001 :
Neapărat neapărat o să ai nevoie de filtru ND variabil dacă vrei să filmezi în soare. Pe orice microfon recomand pisica moartă pentru a nu auzii vântul. Ai mare mare grijă pe unde îți lași camera, nu o da la oameni să se uite la ea, și cel mai important să te bucuri de ea 🫶🏻
2026-06-09 05:15:56
0
bertaasdaks
bertaasdaks :
🥰girl!! Bravo!!!
2026-06-03 18:39:31
0
adrianb47
Adrianbb :
Cel mai bun sfat e sa îi dai retur 😂 Camera nu are stabilizare, iar majoritatea obiectivelor nu au stabilizare, deci daca o sa filmezi vreodată ceva fără trepied ori ai mâini de chirurg, ori îți iei un Gimbal și deja devine prea complicată treaba
2026-06-03 14:04:49
0
valentin.sv
Valentin 🐼 :
Să o stăpânești sănătoasă și să te bucuri de eaaaa 🥹🥹
2026-06-03 20:56:52
0
preeecoop
Aska :
vreau si eu sa i iau fratioru r50 ul dar mi se pare prea simpla (adica are prea multe chestii)
2026-06-03 14:28:07
0
nicolas_ziz
𝕷 :
se aude rau gen la început
2026-06-02 11:08:13
0
sofiii7664
Sofiii :
omg te adorr sunt a 10 ești superbă ❤️
2026-06-02 11:09:58
0
dancosteniuc
Another Devil :
Asta i legenda mea un Canon 400D
2026-06-06 14:05:13
2
user06372294643
Just_Andreea649 🏎️ :
woww ce tare 🫪😮
2026-06-02 11:52:30
0
To see more videos from user @kariiinul, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About