@f.fischer8: Indtant humor: sufni tuning stand up, mindenki higgadjon le, rádőbbenés pillanatát várva, találkozás magyar péterrel, Duna, Tisza, narcizmus és politika és miegymás. Fodrászról, és a meséből ismert tükörről… Milkyway galaxis. #foryoupage❤️❤️ #humor #haj #nárcizmus #standup

f.fischer
f.fischer
Open In TikTok:
Region: HU
Tuesday 02 June 2026 15:51:52 GMT
8149
678
87
29

Music

Download

Comments

..kerub
KindlL :
Beszarok🥰🥰🥰🥰
2026-06-21 19:41:40
1
irsai36
Irsai :
Imádlak 🤣
2026-06-16 08:04:28
1
mriabenedek
mriabenedek :
Szuper vagy 😂😂🥰🥰
2026-06-02 17:07:01
8
timi197timi
Timi :
Imádom ahogy kimondod a gondölataimat🥰
2026-06-02 17:53:07
9
krisztinarizek1
Krisztina Rizek :
Szupi a vidi es a mondanivalója😍😂
2026-06-02 18:40:47
8
jolika.weigel
Jolika Weigel :
Nagyon jót nevettem 🥰
2026-06-02 16:15:07
10
szilardmezei4
Szilard Mezei :
Hasonlítunk mert én a kolostormalacal vagyok így 😂
2026-06-02 23:16:48
18
szab.bln
Szabó Béláné :
ez nagyon jó.
2026-06-02 16:00:03
5
bazze.hu
Bazze :
😂😂❤️❤️joo vagy nagyon😂
2026-06-02 15:58:55
6
user182738286338
User :
Köszönjük Emese🤣
2026-06-03 09:09:32
1
szalasawwsd
Mimi :
èn is vàrom🥰 èn is Dunai vagyok🥰
2026-06-03 06:15:11
11
mary.varga1
Mary Varga :
Nagyon egyetértek veled
2026-06-03 06:19:36
9
aranka.szabo0
aranka szabo :
Ez milyen jó!
2026-06-02 20:48:50
12
vghelyijzsiszsuzs
Zsuzsi :
hú de egyet értek veled!👍
2026-06-02 19:24:31
16
user97177634792567melin
Melinda6811 :
Szintén zenész,meglátom és végem van.
2026-06-03 07:02:24
14
vegha1964
vegha1964 :
Jól mondod !!!
2026-06-03 12:52:40
6
margitka255
margitka :
jól beszélsz🥰🥰🤣
2026-06-03 08:15:55
6
lrincgabriella
Macska5555 :
Nagyon jó! 😁❤️
2026-06-02 19:45:16
5
juditsikli
judit :
Na igy vagyok én Kocsis Mátéval!
2026-06-03 09:24:38
5
sandor.iren
Sándor Irén Klára :
Ez nagyon jó mert elmondod amit gondolok! 😁😎 Érdekes hogy ezt pofán vágást én is elképzeltem. Most nézem a volt feleségével a Hajdú Péter riportot tudom hogy 2 éve készült de én csak most nézem meg de akkor is ilyen volt és az embereknek ez tetszett a kommentekből ítélve. Sajnos. De most felvidítottál mert ez nagyon találó amiket elmondtál 🥰🥰😊😊 köszönöm!
2026-06-03 09:26:02
4
..kerub
KindlL :
Cdehogynem😂🥰🥰
2026-06-21 19:39:28
1
szava_zsolt.278
Száva Zsolt :
egyetértek veled👍👍👍
2026-06-03 14:53:36
4
varanyecki_nora
Nóra :
Nagyon élvezhető ahogy beszélsz 😁
2026-06-03 07:41:45
3
szekessyszilvi
Szila :
Ez jó! Pont így van😁
2026-06-03 13:43:36
4
norbert.darzs8
Norbert Darázs :
2026-06-03 18:53:13
3
To see more videos from user @f.fischer8, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About