a nie można po prostu sie cieszyć tym że wychodzą gry w które będzie można pograć? po cholere te spory XDD
2026-06-02 16:02:09
16
Konrad Hoły :
Sami się prosili o porównanie przecież nawet. I co mnie powinno obchodzić że 2 miesiące to robią xD
2026-06-02 16:04:34
40
epyy :
Chłop oparł cały marketing o to że w 2 miesiące zrobią lepszy produkt niż remake w pare lat. A gdy po 2 miesiącach gra wygląda tragicznie, to "gothicowcy będą porównywać" XD Trochę obiektywizmu, sam do tego doprowadził
2026-06-05 11:13:44
9
Fyrdek :
przecież ten end of eden to będzie ściek totalny
2026-06-08 08:25:23
6
stefan :
ale odklejenie.
2026-06-08 21:26:10
1
Kstyx :
Chwala sie tym ze zeobili wiecej w te 2 miesiace takze nawet trzeba porownywac
2026-06-05 02:54:14
0
xyz :
bardzo bym chciał żeby się ten projekt udał tak na poziomie wiedźmina czy skyrima, żeby móc potem tym wszystkim obrażonym przypomnieć że oni nie mogą w to grać.
no ale...
2026-06-09 22:57:22
0
Gacek123 :
👍🍀
2026-06-03 00:01:42
0
To see more videos from user @thekiszak, please go to the Tikwm
homepage.