@ps.tania: А ви куштували онігірі від Сільпо? Який смак ваш улюблений? Я в шоці, що вони таааак зручно відкриваються 😱 Бо часто бувають складнощі через наліпки на тому місці, де проходить стрічка, а тут 3/3 трьох просто ідеально! #сільпо #огляд #онігірі #дегустація