u mnie działało tak że z jednego dnia robił się kolejny i kolejny
2026-06-03 05:54:45
91
Anna Chopard’d makeupartist :
Dla mnie to zgubne i tragiczne w późniejszym efekcie …
2026-06-03 08:31:38
19
🪢 :
mam pytanko po jakim czasie zauważyłeś efekty?? bo też chce spróbować 1300kcal
2026-06-02 20:26:21
1
asiula :
Dziękuję za odpowiedź! Pytałam też bo w moim wypadku właśnie ta metoda się sprawdziła, gdzie czasami realnie przekraczając kalorie działało to lepiej na moją głowę niż na przykładowo, sztywny wyliczony deficyt który często kończył się napadami, tym bardziej że ciężko się wliczało niektóre właśnie takie potrawy na mieście. Ale calkwociie też rozumiem podejście zaprezentowane przez Ciebie na filmiku!
2026-06-03 03:29:09
7
sarenka :
oczywiście, że można dać se raz w tygodniu! ale wyliczyć tą nadwyżkę kaloryczną i kontrolować aktywność w ciągu tego dnia- dodatkowe kroki, rowerek, rolki czy jakiekolwiek cardio, które pozwoli nam dodać te dodatkowe kcal, tylko nie odkładać tego na następny dzień, lecisz z koksem w ten sam dzień w który se dajesz 😁
2026-06-03 03:04:37
2
Sailor_moon :
to dla mnie bardzo wartościowe informacje, dziękuję i proszę o więcej 🙂🙏
2026-06-02 20:19:34
2
Arlandia :
A co się wydarzyło, że przytyłeś te 20-25kg?
2026-06-03 11:43:16
0
Sabinaa :
po pierwsze raz na jakiś czas nie znaczy 1 raz w tygodniu i żeby utrzymać wagę wcale nie trzeba liczyć kalorii a wręcz powiedziałabym że nie warto tego robić cały czas. Ważne jest to aby nauczyć się bazować na poczuciu głodu i sytości i oczywiście do tego samoświadomości dotyczącej jedzenia, aby nie jeść samych wysoko przetworzonych produktów, ponieważ faktycznie wtedy ciężko jest bazować na poczuciu głodu i sytości jeśli jemy wysokokaloryczne produkty o małej objętości. Sama jestem osobą której zależy na wadze i aktualnie licze kalorie bardzo skrupulatnie, ale mimo to uważam że mówienie że jak raz na jakiś czas mamy wyjście na miasto i aby utrzymać wagę, mamy ważyć jedzenie lub nie jeść na mieście to jest to poprstu bardzo niezdrowe podejście. Ty rób sobie jak chcesz ale uważam że to jest zła rada i może poradzić do obsesji nad liczeniem kalorii, a na spokojnie da się utrzyamc wagę bez ich liczenia.
2026-06-03 22:22:28
5
♡Electra Heart♡ :
ja jak przekrocze kilkadziesiąt kcal to palpitacji dostaje
2026-06-06 09:15:39
5
︎ ︎ ︎ :
Testowałeś może kawiarnię FitCake w Legionowie?? Mają podane kcal wszystkiego w menu i mega fajne opcje, chodzi mi po głowie aby tam się udać
2026-06-02 23:17:37
0
🍓 :
A jak u Cb wygląda kwestia aktywności fizycznej? 🩷
2026-06-04 10:57:33
0
AnkaAnka :
Tego potrzebowałam dziękuję 😍
2026-06-03 10:07:18
0
_A.s. :
jak sobie przytyje 5kg to sobie je potem schudne, a jak mi to nie bedzie przeszkadzało to sobie nie schudne
2026-06-05 22:33:16
0
Agata xxx :
ja jem co chce, ale trzymam sie w kaloriach 🙈 ostatnio jadlam kebaba, na drugi dzien pizze, pozniej znowu "swoje" jedzenie 😂
2026-06-06 16:28:55
0
MAGDA•JELITA•BRZUCH•BEZ JOJO :
Warto. Nie dajmy się zwariować ludzie
2026-06-03 05:18:34
12
Polaxoxo :
Jeśli przez sześć dni będę na diecie, a siódmego zjem milkę karmelową i nic nacsy, to potem będę chciała to jeść wciąż i wciąż i cala dieta się posypie. Schudłam 50kg i unikam cheatów jak mogę.
2026-06-03 07:17:55
4
_viiiictoria26 :
Ja mam z chłopakiem dwa cheat meale miesięcznie, jeden razem aka randeczka, że cały dzień normalnie liczymy, a najwyżej obiad/ kolację lekko przekroczymy, a drugi dla siebie w randomowym momencie, bo nie ukrywam że przy okresie mnie coś kusi, to dzień przeliczę i do tego coś na co mam ochotę.
2026-06-03 07:29:20
0
To see more videos from user @beautyboy.jpg, please go to the Tikwm
homepage.