@pokonajumysl: Największe tragedie nie zawsze odbierają człowiekowi szczęście Spalony dom. Strata młodszego brata. Utrata ręki i nogi w wieku 13 lat. Większość ludzi powiedziałaby: 👉 „to koniec normalnego życia”. A jednak można po tym wszystkim powiedzieć: 👉 „jestem szczęściarzem”. Dlaczego? Bo życie to nie tylko to, co ci zabrało. To też to, co później ci dało. Wspaniali ludzie wokół. Praca, którą lubisz. Miłość. Spokój. Wdzięczność za zwykłe rzeczy. I właśnie wtedy człowiek zaczyna rozumieć coś bardzo ważnego: 👉 tragedii nie da się porównywać 👉 każdy niesie swój ciężar 👉 ale nawet po największym bólu można jeszcze zbudować dobre życie Najtrudniejsze momenty często zasłaniają przyszłość. Kiedy cierpisz, nie widzisz jeszcze, po co przez to przechodzisz. Ale życie potrafi zaskoczyć. I czasem człowiek, który przeszedł piekło, po latach patrzy wokół i mówi: 👉 „nie mam idealnego życia… ale mam dobre życie.” A to znaczy więcej, niż wielu ludzi rozumie. Obserwuj Pokonaj Umysł jeśli chcesz nauczyć się patrzeć na życie szerzej niż tylko przez pryzmat trudnych chwil. #pokonajumysł #życie #siła #wdzięczność #motywacja
PokonajUmysł
Region: PL
Wednesday 03 June 2026 13:21:20 GMT
Music
Download
Comments
Andrzejek :
Dzięki Tobie zacząłem wierzyć w siebie.
2026-06-24 15:43:43
368
TAU_MEN🇵🇱 :
2026-06-24 19:30:15
142
Marietta Nikiel :
Bóg z Tobą ♥️🌹
2026-06-24 21:30:52
38
Kasia :
2026-06-24 06:08:06
45
goatemgee :
2026-06-24 23:32:40
15
MrKrecha67 :
2026-06-25 01:38:05
0
sv1xx_top1 :
1
2026-06-03 13:24:28
17
Tomasz Skuza :
Niesamowity człowiek💪✌️👌szacun✌️
2026-06-24 07:46:57
24
CzystaForma :
Miło mi się słucha. Pozdrawiam
2026-06-24 18:07:16
2
kubehcs :
reskept
2026-06-24 14:05:48
0
Magdalena Magdalena :
W roku 2006 miałam okazję gościć u siebie w domu Jan Mela i to naprawdę bardzo mądry , inteligentny i kulturalny mężczyzna. Jednym słowem super facet 😊
2026-06-24 13:01:31
2
Radek 😊 :
Chciałbym mieć takie nastawienie do życia jak ten Pan 👏👏👏
2026-06-24 14:32:41
2
Marek :
wspaniały człowiek
2026-06-25 19:17:50
0
Piotr :
A ja jestem szczęściarzem bo wychowywali mnie ogarnięci ludzie którym się nie spalił dom, pilnowali żeby rodzeństwo się nie utopiło No i żebym ja nie wszedł na słup energetyczny więc mam i ręce i nogi 😂
2026-06-24 21:36:41
0
Piotr s :
byl film na tej historii oparty
2026-06-26 10:46:36
0
YRNerdziol_ :
To ten pan z Galileo?
2026-06-25 20:02:06
0
irenamacalis :
mądry mężczyzna ❤️
2026-06-26 17:14:33
0
krupa :
nie prawda
2026-06-25 18:44:08
0
𝔈𝔯𝔶𝔨𝔰𝔬𝔫😈 :
Fajna kurtka
2026-06-24 19:13:14
0
Agata Karoń :
Piękny człowiek 💚🙏
2026-06-24 15:35:46
0
janceglarski695 :
Respekt ♥️👍
2026-06-24 09:54:43
0
To see more videos from user @pokonajumysl, please go to the Tikwm
homepage.