Vorba lui Florin Piersic : Atât s-a înrăit lumea că mă mir că se mai face ziuă!
2026-06-03 17:34:08
32
Andu Se :
Invidia nu-i lasă pe ei
2026-06-04 10:40:12
1
Marioara Roman879 :
Lumea ii foarte rea, știți vb aia:"gura lumii.... felicitări pt ceea ce sunteți!🥰🤗
2026-06-04 16:11:00
11
Adela Sosoiu :
cea mai bună femeie cea mai gospodină mama Geta
2026-06-04 07:26:57
0
Maria51 :
Oameni răi, invidioși , sunteți minunata, familie frumoasa, sa fiți sănătoasă, bunul dumnezeu să vă binecuvinteze.🥰🥰🥰
2026-06-04 05:23:38
15
Elena Gabriela :
Vă salutăm cu drag ❤️❤️. Meritați tot respectul din lume pentru tot ce ați clădit alături de copiii dumneavoastră minunați ❤️❤️❤️🥰🥰🥰
2026-06-03 20:00:18
26
Dorina Popa :
Sunteți minunată mama Geta ești o femeie de nota 10 nu baga in seama pe toți băgăcioși!🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-07 16:57:25
2
Oprescu Elena :
Vă Salut Doamna Geta Vă pup din Vilcea
2026-06-03 15:20:54
7
Cornelia Sima :
Așa este, lumea este foarte rea 🥰🥰🥰🥰
2026-06-05 10:09:00
2
Melania Simon :
Dumnezeu sa va Binecuvînteze să fiți sănătoși 🥰❤️🙏
2026-06-05 17:33:32
2
Ecaterina Butiu :
Cea mai frumoasa nepoata e Carla❤️
2026-06-15 16:10:01
1
Nuti Nutii :
Vă admir cu tot dragul doamna Geta !!🥰🥰🥰🥰
2026-06-06 05:40:55
1
Halmaci Lucian :
multă sănătate doamna la toată familia 🥰🥰🥰
2026-06-05 14:27:59
1
Vali Istrate728 :
Abiea asteptam sa va revedem Mama Geta ! Va pupăm de la Galați!🥰🥰🥰
2026-06-05 13:04:36
1
seliarivio :
Oameni răi ❤️🙏😘
2026-06-06 10:04:53
1
NeliFelvinti :
Mama Geta nu-i bagă în seamă tot respectu❤️❤️❤️
2026-06-05 20:49:28
1
Gheorghe Voicu :
Respect! 🌹
2026-06-05 11:22:11
1
Lenuta Iancu :
bine zici🙏🙏🙏❤️
2026-06-04 17:29:45
1
Camelia 😍 :
Ce să aibe cu dumneavoastră Mama Geta!
Invidia că ați evoluat frumos și în bine,Va ador suflet frumos și bun.🙏💓💐
2026-06-03 13:49:21
5
daniela.catrinoi :
lasă mama Geta astai lumea
2026-06-05 05:39:21
1
Mariana :
Te iubesc mama Geta ești o mama exemplu 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 Te iubesc draga mama Geta🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-04 04:20:48
2
🌞RalukaIzb⚖️ :
Mama Geta tare bune produse aveți! Am luat virșli și brânză acum vreo 4 ani de la dumneavoastră, tocmai de la Oradea am venit! Excepționale. Multă sănătate!❤️🙏🍀🥰
2026-06-05 17:20:40
2
Tykă Bebeselea 🐑🐑🐑❤️🌲🏔 :
să fi sănătos dumitale...🙏🥰🥰 - apoi lumea rea laso în pustiuuu
2026-06-05 16:13:12
2
Gabriela Antonie :
Pupici🥰
2026-06-04 14:22:44
1
Simona :
Bravo,mama Geta!!!❤️
2026-06-04 10:44:36
1
To see more videos from user @mama.geta, please go to the Tikwm
homepage.