Sta se zidalo u Jugi to lako ne pada 😂😂😂😂😂😂😂 sad rusi malo jači propuh 😂
2026-06-04 13:11:36
10
Krešina :
Da se prikriju zločini mnogih zato je i bio zapaljen
2026-06-04 11:24:23
7
Neđatin Kamberovski :
Zanimljivo svi strucnjaci su potvrdili daje statika popustila a oni nikako da je sruse koje tu lud.
2026-06-06 06:02:36
7
Franco :
Toliko je bilo "opasno"da niti forenzicari nisu smjeli unutra zbog opasnosti od urušavanja a sada ga jedva komadić po komadić lome.
Molim jos jedan koncert na hipodromu u znak "POŠTENJA" AP-u i vladajućoj garnituri.
2026-06-04 11:34:59
5
Sreco :
Toliko statika narušena da je bilo opasno da ga vjetar ne sruši a sad nikako da padne😂😂🤣😂😂
2026-06-06 21:03:54
4
mariolino :
Ovi koji su ga zapalili zaslužuju doživotni zatvor kao onaj monstrum iz Drniša
2026-06-04 12:56:52
3
Marinko :
Pa zar nije bilo rečeno da će ga rušiti eksplozivom...
2026-06-03 20:14:29
1
onaj koji jesam :
a ja mislio narusena statika 🤣
2026-06-04 17:31:24
1
tikomiko :
I sad će sav taj beton, tj.šuta lijepo završiti na nekom divljem deponiju u šumama Like
2026-06-04 07:23:06
1
saba :
Simbol Jugoslavije
2026-06-07 07:27:34
0
Dragan Rajković :
to je bilo sjedište komunističkog zla
2026-06-04 13:06:31
1
daliborzajcek :
neko smije i praznikom radit.....
HDZ firma....
2026-06-04 09:21:55
2
Josip milostivi :
milina ode simbol komunizma u prah😁
2026-06-04 20:35:50
0
user737372937 :
Čija tvrtka ruši vjesnik,legalno pranje novca
2026-06-04 09:34:14
1
Tihomir Starčević :
kapital od anemičnog
2026-06-03 20:12:31
4
🇧🇦🇦🇹Šicin🇦🇹🇧🇦 :
sta se je desilo s onom djecom sto su ga zapalili ako je takva istina?
2026-06-07 13:25:07
1
igypr5 :
beton bijeli mogoa 100 godina nadam se institucije rade svoj poso
2026-06-04 09:43:20
2
srečko debelić :
Ma to zidano malo jace nece oni to jod dugo srusit. Niso to zidali ovi danasnji inzinjeri
2026-06-08 17:42:01
1
Miro :
Teško da će napraviti takvu kvalitetnu građevini
2026-06-03 20:37:49
10
3p Zone :
Tena to je šuta sa armaturom, ne prah
2026-06-06 13:06:39
1
Pablo :
predugo to traje
2026-06-04 08:12:09
1
AnselmoSoftic Artist :
6 mjeseci...
2026-06-04 09:14:52
1
user4553022617605 :
Sve je postalo pepe I dim
2026-06-07 08:11:21
0
peregrini :
azbest free
2026-06-08 12:25:44
0
roadsterroad5 :
Pun je armature
2026-06-04 08:22:49
0
To see more videos from user @tena.muzevic, please go to the Tikwm
homepage.