@kosztabalazs2001: #foryou #nekedbelegyen #lovasok🍀🙏❤😘

Balázs Koszta
Balázs Koszta
Open In TikTok:
Region: HU
Thursday 04 June 2026 11:08:18 GMT
184478
5215
110
1773

Music

Download

Comments

valnas999
Hiltrays :
Коли солярка по 100
2026-06-25 10:49:51
6
dnesvisky
Denis :
Régi szép idők jutnak eszembe erről,mikor még édesapám élt
2026-06-04 16:39:48
38
user8nn3pjzrlm
Tibi :
Itt bontakozik ki a természet☝️Ember-állat egymás mellett a túlélésért,jobb életért👌👍❤️
2026-06-04 18:53:01
35
gaboresvikicsapo
gaboresvikicsapo :
régen így csináltunk mi is de jó ijet làtni hogy van aki még csinálja igaz kell hozzá ló is jó munkát kívánok ehhez jó lóvakk is kellenek ezek azok jó isten tartsa meg az összeset jó munkát kívánok
2026-06-04 16:56:49
9
mezei.krisztin.ls
Mezei Krisztián László :
👍Régi szép idők jutnak eszembe. Fejés ,kapálás,kukorica ekézése,szárvágás,kaszálás meztéllább a tarlón. Mostmeg ah le se írom.👍
2026-06-04 19:54:56
3
zsolt.fajkazso198
Zsooli f :
De szép nyugodtan megy, nekem is volt, gratulálok hozzá legyetek szerencsések
2026-06-04 16:24:44
17
bocskaiferenc
Bocskai Ferenc :
Gyerekkoromból emlékszem ilyenre, azóta a kultivátor jóval hatékonyabb.😃
2026-06-06 05:32:56
3
user9102927081498
user9102927081498 :
menyi munka!! kitartast!!! jo termest!
2026-06-05 02:55:54
7
forester80
András Tóth :
Szép munka! Gyerekkorom nyarai így teltek. Suli után kapálás, utánna meg mentünk gyüjteni…Más meg a Balatonra😅😅😅
2026-06-04 19:19:47
5
ipmaj
Sándor Somogyi295 :
Jujj mennyit vezettem lovat a sorok között! Jó egészséget kívánok!❤️
2026-06-05 07:54:41
5
margit.uhrin
Margit Uhrin :
De sokszor vezettem a lovakat, reggeltől estig !! Volt km a lábamba!😁
2026-06-06 09:42:04
4
gaborzs17
GáborZs :
Le a kalappal! Húzatás ahogy nagyapám és édesapám hívta! 🫶😇🙏🥰🦄❤️
2026-06-04 18:55:30
6
gzkvcs
gzak :
Itt aztán megvan a kilométer naponta 😂
2026-06-04 16:15:05
5
marcsi626
Mária Bencsik613 :
Gyermekkoromban még vezettük a lovat mi gyerekek! Km hiányotok nem lesz az tuti! Kitartás 🥰🥰
2026-06-10 10:01:01
1
nicu.milu
Nicu Milu :
🥰tot respectul 🥰🥰🥰
2026-06-06 17:41:52
1
vaczi_gabor
Gábor Váczi :
De ügyesek vagytok. 🫶🫶
2026-06-08 10:21:08
1
rena.rena15
Marton Renáta252 :
Ez az élet maga. Jó gazda, jó lovak , jó főd’ , jó termés ! Legyen sok öröm, egészség mindnyájotóknak !
2026-06-07 07:33:54
1
marcyapukjazoboly
marcyapukjazoboly :
részem volt benne❤️🤟🙏🙏🙏🥲
2026-06-06 03:46:54
1
attilavarga835
Attila :
jó hosszú sorok,lehet a kapagèp utàn sètàlgatni, jó munkàt,!🤝
2026-06-05 06:29:15
2
vellaimre
V Imi :
🫡Respect
2026-06-04 17:59:30
2
kismester3
Kismester :
Ügyes
2026-06-05 07:09:40
1
gizella.bujtor
Gizella Bujtor :
Gyerekkorom emléke, mikor édesapám kérte vezessem a lovat, ő meg felemelte a fejét, lógtam 😁de még is szép emlék!
2026-06-07 10:55:43
1
berapere
Árpi :
Ez a bio termesztés
2026-06-04 22:24:27
2
rippelpeter
rippelpeter :
Bió művelés😊😊
2026-06-04 16:19:43
2
user5491o3lx9s
Titi :
Itt kezdődnek a jó lovak gratulálok🥰🥰🥰🥰
2026-06-04 18:00:23
3
To see more videos from user @kosztabalazs2001, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About