Régi szép idők jutnak eszembe erről,mikor még édesapám élt
2026-06-04 16:39:48
38
Tibi :
Itt bontakozik ki a természet☝️Ember-állat egymás mellett a túlélésért,jobb életért👌👍❤️
2026-06-04 18:53:01
35
gaboresvikicsapo :
régen így csináltunk mi is de jó ijet làtni hogy van aki még csinálja igaz kell hozzá ló is jó munkát kívánok ehhez jó lóvakk is kellenek ezek azok jó isten tartsa meg az összeset jó munkát kívánok
2026-06-04 16:56:49
9
Mezei Krisztián László :
👍Régi szép idők jutnak eszembe.
Fejés ,kapálás,kukorica ekézése,szárvágás,kaszálás meztéllább a tarlón. Mostmeg ah le se írom.👍
2026-06-04 19:54:56
3
Zsooli f :
De szép nyugodtan megy, nekem is volt, gratulálok hozzá legyetek szerencsések
2026-06-04 16:24:44
17
Bocskai Ferenc :
Gyerekkoromból emlékszem ilyenre, azóta a kultivátor jóval hatékonyabb.😃
2026-06-06 05:32:56
3
user9102927081498 :
menyi munka!! kitartast!!! jo termest!
2026-06-05 02:55:54
7
András Tóth :
Szép munka! Gyerekkorom nyarai így teltek. Suli után kapálás, utánna meg mentünk gyüjteni…Más meg a Balatonra😅😅😅
2026-06-04 19:19:47
5
Sándor Somogyi295 :
Jujj mennyit vezettem lovat a sorok között! Jó egészséget kívánok!❤️
2026-06-05 07:54:41
5
Margit Uhrin :
De sokszor vezettem a lovakat, reggeltől estig !! Volt km a lábamba!😁
2026-06-06 09:42:04
4
GáborZs :
Le a kalappal! Húzatás ahogy nagyapám és édesapám hívta! 🫶😇🙏🥰🦄❤️
2026-06-04 18:55:30
6
gzak :
Itt aztán megvan a kilométer naponta 😂
2026-06-04 16:15:05
5
Mária Bencsik613 :
Gyermekkoromban még vezettük a lovat mi gyerekek! Km hiányotok nem lesz az tuti! Kitartás 🥰🥰
2026-06-10 10:01:01
1
Nicu Milu :
🥰tot respectul 🥰🥰🥰
2026-06-06 17:41:52
1
Gábor Váczi :
De ügyesek vagytok. 🫶🫶
2026-06-08 10:21:08
1
Marton Renáta252 :
Ez az élet maga. Jó gazda, jó lovak , jó főd’ , jó termés ! Legyen sok öröm, egészség mindnyájotóknak !
2026-06-07 07:33:54
1
marcyapukjazoboly :
részem volt benne❤️🤟🙏🙏🙏🥲
2026-06-06 03:46:54
1
Attila :
jó hosszú sorok,lehet a kapagèp utàn sètàlgatni, jó munkàt,!🤝
2026-06-05 06:29:15
2
V Imi :
🫡Respect
2026-06-04 17:59:30
2
Kismester :
Ügyes
2026-06-05 07:09:40
1
Gizella Bujtor :
Gyerekkorom emléke, mikor édesapám kérte vezessem a lovat, ő meg felemelte a fejét, lógtam 😁de még is szép emlék!
2026-06-07 10:55:43
1
Árpi :
Ez a bio termesztés
2026-06-04 22:24:27
2
rippelpeter :
Bió művelés😊😊
2026-06-04 16:19:43
2
Titi :
Itt kezdődnek a jó lovak gratulálok🥰🥰🥰🥰
2026-06-04 18:00:23
3
To see more videos from user @kosztabalazs2001, please go to the Tikwm
homepage.