@emilia.e212: #😘🥰

Emilia
Emilia
Open In TikTok:
Region: MD
Thursday 04 June 2026 12:30:41 GMT
475439
12697
270
7465

Music

Download

Comments

lili.trofin3
Lili Trofin :
Sa fie sănătos băiatul meu ❤️
2026-06-05 07:07:35
7
maria47384933
maria :
Am doi băieți frumoși! Sunt mândră de ei!Sănătate la toți copii!
2026-06-07 12:54:10
9
calinmihaela5
Calin Mihaela :
Să ne trăiască băieții !Sunt tare mândră ca am doi băieții frumoși!Sanatate tuturor!
2026-06-09 08:23:35
6
laura.rusu89
Laura Rusu :
zici că a fost scrisă pentru băiatul meu, îl regăsesc 💯 în această melodie 🙏🙏
2026-06-05 13:27:36
6
floareaolvedi1
Floarea flores :
Frumos cintec și adevarat
2026-06-05 08:53:29
4
minominodora93
Mino Minodora ❤️ :
Mulțumesc Doamne pentru tot. ❤️🙏
2026-06-10 14:42:10
2
flory5602
Flory :
Foarte frumose cuvinte, sănătate multă numai bine 🙏💖💖💖😘😘💐
2026-06-10 06:50:47
1
doinitaursu2508
Doinița Ursu💖 :
Mama de doi baieti 💙💙
2026-06-10 05:12:37
1
croitoruanisoara4
io :
sa fiți sănătoși copii mamei Părinți vă iubesc infinit.
2026-06-07 07:28:31
0
alexandra_dobre21
Alexandra☺️ :
am băiat și 4 nepoți 🙏🙏🙏🥰🥰🥰
2026-06-07 20:00:31
1
conttemporar20
conttemporar20 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-09 16:44:24
1
mariarodica62
mariarodica62 :
🥰mulțumesc și eu sunt mandra de băiatul meu
2026-06-09 06:28:43
2
carmen.stiglet
Carmen Stiglet :
Am 3 baieti frumosi si realizati sia mandresc cu ei!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
2026-06-10 15:59:42
1
marcela.oncica
Marcela Oncica :
Sunt mândră de cei 3 brazi pe care ii iubesc din suflet . Le doresc sanatate alaturi de nepotii care mi i-au daruit si de sotiile lor!🥰🥰🥰🥰
2026-06-10 18:29:37
2
mira.ana01
mira ana :
Sunt soacra cu trei nurori.Am trei garoafe si trei crini,Si ii string pe toti la sin.Dumnezeu sa i ocroteasca, si cu drag sa se iubeasca,Ori pe unde or fi plecat,ii astept cu drag in prag.🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🌹🍀🍀🍀
2026-06-09 08:40:06
3
hajnalkavayas
Hajnalka Vayas :
Sam treajsca bajatu mev frumos dumnezev sai dea sanatate fericire si putere e char asa inalt frumos 🥰😍
2026-06-08 12:38:55
1
mariscm8
Mari :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗am și eu 2 băieți și o nora frumoasa🥰🤗🤗🤗
2026-06-08 04:10:35
1
mynameis777cor
Eliaroitaly :
Daniel Fabian 😭❤️
2026-06-08 18:14:39
1
marianamariana0466
Mariana Mariana :
aerul meu inima mea copii mei ținea doamne sănătoși ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-09 08:32:28
1
mariananicoara115
Mariana Nicoara115 :
❤️Sunt mândră că am un băiat cu suflet mare şI curat.❤️Dumnezeu să mi-l Binecuvinteze !!! ❤️🙏🙏🙏 !!!
2026-06-09 08:40:29
3
buil.ileana
Buşilă Ileana :
il iubesc enorm 🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-05 06:22:41
2
www.aln123_66
elena :
am doi băieți și 3 nepoților băieți și 2 strănepoți băieți sunt mandra de ei și ii iubesc mult !
2026-06-08 14:26:38
2
emiliaplopeanu0
Emilia Plopeanu :
Doi are mama îi iubesc sunt viața mea 🥰
2026-06-10 12:45:09
1
senilia.pojar
Senilia Pojar :
Adevărat Îl iubesc din inimă Raul🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️
2026-06-10 13:33:32
1
user1998376766610
elena :
Superbă melodie!❤️❤️🥰🥰
2026-06-05 15:59:23
1
To see more videos from user @emilia.e212, please go to the Tikwm homepage.

Other Videos


About