Am doi băieți frumoși! Sunt mândră de ei!Sănătate la toți copii!
2026-06-07 12:54:10
9
Calin Mihaela :
Să ne trăiască băieții !Sunt tare mândră ca am doi băieții frumoși!Sanatate tuturor!
2026-06-09 08:23:35
6
Laura Rusu :
zici că a fost scrisă pentru băiatul meu, îl regăsesc 💯 în această melodie 🙏🙏
2026-06-05 13:27:36
6
Floarea flores :
Frumos cintec și adevarat
2026-06-05 08:53:29
4
Mino Minodora ❤️ :
Mulțumesc Doamne pentru tot. ❤️🙏
2026-06-10 14:42:10
2
Flory :
Foarte frumose cuvinte, sănătate multă numai bine 🙏💖💖💖😘😘💐
2026-06-10 06:50:47
1
Doinița Ursu💖 :
Mama de doi baieti 💙💙
2026-06-10 05:12:37
1
io :
sa fiți sănătoși copii mamei Părinți vă iubesc infinit.
2026-06-07 07:28:31
0
Alexandra☺️ :
am băiat și 4 nepoți 🙏🙏🙏🥰🥰🥰
2026-06-07 20:00:31
1
conttemporar20 :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-09 16:44:24
1
mariarodica62 :
🥰mulțumesc și eu sunt mandra de băiatul meu
2026-06-09 06:28:43
2
Carmen Stiglet :
Am 3 baieti frumosi si realizati sia mandresc cu ei!!!!🥰🥰🥰❤️❤️❤️
2026-06-10 15:59:42
1
Marcela Oncica :
Sunt mândră de cei 3 brazi pe care ii iubesc din suflet . Le doresc sanatate alaturi de nepotii care mi i-au daruit si de sotiile lor!🥰🥰🥰🥰
2026-06-10 18:29:37
2
mira ana :
Sunt soacra cu trei nurori.Am trei garoafe si trei crini,Si ii string pe toti la sin.Dumnezeu sa i ocroteasca, si cu drag sa se iubeasca,Ori pe unde or fi plecat,ii astept cu drag in prag.🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🍀🍀🍀🍀🌹🌹🌹🌹🍀🍀🍀
2026-06-09 08:40:06
3
Hajnalka Vayas :
Sam treajsca bajatu mev frumos dumnezev sai dea sanatate fericire si putere e char asa inalt frumos 🥰😍
2026-06-08 12:38:55
1
Mari :
🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗am și eu 2 băieți și o nora frumoasa🥰🤗🤗🤗
2026-06-08 04:10:35
1
Eliaroitaly :
Daniel Fabian 😭❤️
2026-06-08 18:14:39
1
Mariana Mariana :
aerul meu inima mea copii mei ținea doamne sănătoși ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
2026-06-09 08:32:28
1
Mariana Nicoara115 :
❤️Sunt mândră că am un băiat cu suflet mare şI curat.❤️Dumnezeu să mi-l Binecuvinteze !!!
❤️🙏🙏🙏 !!!
2026-06-09 08:40:29
3
Buşilă Ileana :
il iubesc enorm 🥰🥰🥰🥰🥰
2026-06-05 06:22:41
2
elena :
am doi băieți și 3 nepoților băieți și 2 strănepoți băieți sunt mandra de ei și ii iubesc mult !
2026-06-08 14:26:38
2
Emilia Plopeanu :
Doi are mama îi iubesc sunt viața mea 🥰
2026-06-10 12:45:09
1
Senilia Pojar :
Adevărat
Îl iubesc din inimă Raul🙏🙏🙏🙏♥️♥️♥️♥️
2026-06-10 13:33:32
1
elena :
Superbă melodie!❤️❤️🥰🥰
2026-06-05 15:59:23
1
To see more videos from user @emilia.e212, please go to the Tikwm
homepage.